Aranżacja dużej łazienki

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
aranzacja-duzej-lazienki14

Wanna i prysznic w łazience

(Aranżacja dużej łazienki)

Duża łazienka to marzenie nie jednego z nas. Jeśli jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami dużej łazienki musimy posiadać dobry projekt. Ważne, by wnętrze było funkcjonalne, ale wyglądało świetnie. W naszej propozycji łazienkę wyposażyliśmy w zarówno wannę, jak i prysznic. Dzięki kabinie prysznicowej można pozwolić sobie na szybkie odświeżenie się w ciągu dnia, zaś wanna pozwoli na długie, przyjemne i relaksujące są kąpiele. Skandynawski wystrój sprzyja rozluźnieniu i wyciszeniu. Wnętrze jest jasne, przestronne i przytulne. W łazience umieściliśmy grzejnik typu ZigZag, który nie tylko ogrzewa wnętrze, ale także suszy ręczniki i wygląda estetycznie. Mokra część łazienki wyłożona jest płytkami imitującymi drewno, co znacznie ociepla wystrój pomieszczenia.
aranzacja-duzej-lazienki7

Urządzenia sanitarne

(Aranżacja dużej łazienki)

W łazience postawiliśmy na umywalkę nablatową, która świetnie komponuje się z pozostałym wyposażeniem we wnętrzu. Nad umywalką w łazience powiesiliśmy lustro. Właściwie dopasowane ułatwia wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych, podkreśla styl wnętrza, nadaje głębi i optycznie je powiększa. Zaś pod umywalką nie mogło zabraknąć szafki na przechowywanie kosmetyków, środków czystości, czy ręczników. Łazienka wyposażona jest w podwieszaną miskę, która wygląda bardzo estetycznie. Mechanizm spłukujący ukryty jest w ścianie, a misa jest montowana na stelażu podtynkowym. Brak kontaktu z podłogą oznacza łatwość w utrzymaniu czystości i funkcjonalność, gdyż zyskujemy dodatkowe miejsce pod miską. Zastosowane rozwiązania, odpowiedni dobór armatury sanitarnej spełnia swoje podstawowe funkcje, ale i znacznie podnosi walory estetyczne łazienki.
aranzacja-duzej-lazienki12

Jasne barwy w łazience

(Aranżacja dużej łazienki)

Wnętrze pozabawione jest przeładowania kolorystycznego. Tłem są tu odcienie szarości, beżu i bieli, jedynym akcentem kolorystycznym jest zieleń. Kolor zieleni nieodłącznie kojarzy się z naturą, ta zaś jest motywem przewodnim przy tworzeniu wnętrz w stylu skandynawskim. Zieleń pojawia się w dodatkach, takich jak tekstylia, rośliny, czy ciekawe grafiki w ramkach. Do łazienki z okien przedostają się promienie naturalnego światła. Zadbaliśmy tu również o oświetlenie – oprawa natynkowa, oświetlenie lustra w znacznym stopniu wpływają na wygląd, ale też na komfort oraz wygodę korzystania z tego pomieszczenia. Finalny efekt nie tworzy wrażenia przytłoczenia w łazience. Przestrzeń jest spójna i harmonijna.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Łazienki

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.