Aranżacja łazienki czarno-białej

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
aranzacja-lazienki-czarno-bialej4

Oświetlenie funkcyjne

(Aranżacja łazienki czarno-białej)

Projekt łazienki ujmuje szykiem i zimną elegancją. Łazienka jest wyrazem nowoczesnego przepychu. W pomieszczeniu znajduje się prostokątna umywalka nablatowa, nad którą zawisło lustro. Świetnym rozwiązaniem oświetlenia funkcyjnego strefy lustra są kinkiety. Idealnie sprawdza się zamontowanie dwóch kinkietów – po obu stronach lustra. Oświetleniem wanny jest oprawa wpuszczana w sufit. Podkreśla minimalizm wnętrza, jest wodoodporna i zapewnia odpowiednie światło. Każdy element w łazience jest wykonany w połysku, co sprawia że przestrzeń jest optycznie znacznie powiększona.
aranzacja-lazienki-czarno-bialej5

Miska WC wisząca

(Aranżacja łazienki czarno-białej)

Miska wisząca WC to funkcjonalna oraz nowoczesna alternatywa dla tradycyjnej miski stojącej. Jest zdecydowanie łatwa w utrzymaniu czystości oraz wygodna w użytkowaniu. Pod miską odsłonięta jest cała podłoga co ułatwia czyszczenie. Ponad to szczególnie w niewielkiej łazience montaż podwieszanej miski sprawia, że wnętrze optycznie się powiększa. Idealnie pasuje do pomieszczenia utrzymanego w aranżacji minimalistycznej. Estetykę znacząco podnosi fakt, iż jedynym widocznym elementem zestawu jest przycisk do spłukiwania wody.
aranzacja-lazienki-czarno-bialej2

Luksusowe płytki

(Aranżacja łazienki czarno-białej)

Główną atrakcją łazienki są piękne płytki, które odbijają światło i powiększają przestrzeń wnętrza. Dzięki luksusowym płytkom łazience udało się nadać charakter niezwykle eleganckiego wnętrza. Płytki w kolorze czerni i bieli ozdabiają ściany od podłogi po sufit. Walory estetyczne łazienki podnosi również prostokątna wanna akrylowa. Tradycyjny kształt wanny umożliwia komfortową kąpiel, doskonale pasuje do przestrzeni łazienkowej. Wnętrze jest ekskluzywnym miejscem, w którym można wypocząć oraz oddać się relaksującej kąpieli. Łazienka jest również wyjątkowo funkcjonalna dzięki zabudowie meblowej oraz szafce pod umywalką. Nie mogło tu zabraknąć wnęki na pralkę – jest odpowiednim, w miarę dyskretnym miejscem, na to urządzenie.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Łazienki

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.