Aranżacja łazienki w bloku

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
aranzacja-lazienki-w-bloku (8)

Płytki w jodełkę

(Aranżacja łazienki w bloku)

Często trudno jest zaaranżować wystrój łazienki w bloku, ze względu na niewielka dostępną powierzchnię. Zastany układ łazienki choć na pierwszy rzut oka wydaje się być niekorzystny można zaaranżować w stylowy i praktyczny sposób. Przy pomocy ekspertów nie sprawi to tak dużej trudności. W łazience, którą zaprojektowaliśmy wykorzystaliśmy triki aranżacyje na powiększenie optyczne wnętrza. Jednym z takich rozwiązań zwiększających wizualnie wnętrze jest odpowiednie ułożenie płytek. Na ścianach oraz na podłodze znajdują się takie same płytki, zaś w strefie kąpielowej oraz na ściennie z lustrem możemy podziwiać płytki drewnopodobne. Materiał imitujący drewno wspaniale ociepla surową szarość. W łazience zastosowane zostało ułożenie płytek w jodełkę w pionie co doskonale podwyższa przestrzeń.
aranzacja-lazienki-w-bloku (4)

Miska WC na stelażu

(Aranżacja łazienki w bloku)

We wnętrzu znajduje się podwieszana miska WC. Zbiornik do spłukiwania wody jest zasłonięty obmurowanym stelażem, co podnosi estetykę wystroju łazienki. Dodatkowo zabudowa miski służy jako półka do wykorzystania na łazienkowe drobiazgi. Kolejną zaletą wiszącej miski jest to, że łatwo utrzymać podłogę w czystości, ponieważ miska nie styka się z podłogą, a większość elementów ceramicznych jest wbudowana. W ten sposób wyeliminowaliśmy uciążliwe miejsca czyszczenia takie jak: kolanko, zbiornik wody spłukującej, połączenie miski z płytkami podłogowymi. Jedyne, co pozostało do przetarcia, to przestrzeń pod półką i wiszącą miską, do której łatwo sięgniemy szmatką lub mopem. Tego typu miska wykonana jest z elementów, które wytrzymują duże obciążenia (do 500 kg) oraz można je łatwo zamontować i zdemontować.
aranzacja-lazienki-w-bloku (5)

Nowoczesny design

(Aranżacja łazienki w bloku)

Projekt łazienki, którą przedstawiamy to przede wszystkim funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni oraz minimalizm formy i koloru. Wybraliśmy kabinę prysznicową, która zajmuje zdecydowanie mniej miejsca od wanny, co sprawia, że łazienka zyskuje przestrzeń. Prysznic z odpływem liniowym jest oddzielony od reszty łazienki szklaną szybą. Nie ma brodzika, dzięki temu prysznic jest wręcz niewidoczny i idealnie pasuje do stylu wnętrza. Warto wspomnieć, że łazienka jest perfekcyjnie oświetlona. Punkty świetlne są rozmieszczone nie tylko na powierzchni całego sufitu, ale również nad lustrem.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Łazienki

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.