Aranżacja łazienki w stylu nowoczesnym

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
aranzacja-lazienki-w-stylu-nowoczesnym (7)

Miska WC i bidet

(Aranżacja łazienki w stylu nowoczesnym)

Warto pamiętać, iż w szczególności w łazience kwestię estetyki należy połączyć z wygodą i funkcjonalnością. Łazienka jest pomieszczeniem, z którego często w ciągu dnia korzysta cała rodzina. Istotne jest, aby wybrać materiały dobrej jakości, ponieważ łazienka jest pomieszczeniem, które urządza się na lata. W projekcie łazienki znajduje się bidet. To bardzo przydatne rozwiązanie, które może ułatwić codzienne czynności związane z higieną intymną. Można śmiało stwierdzić, iż bidet jest alternatywą dla wanny lub brodzika, ponieważ daje możliwość szybkiego odświeżenia się w ciągu dnia. Wraz z podwieszaną miską WC tworzą estetycznie wyglądający duet.
aranzacja-lazienki-w-stylu-nowoczesnym (2)

Umywalka w łazience

(Aranżacja łazienki w stylu nowoczesnym)

Wnętrze nowoczesnej przestronnej łazienki wyposażonej w praktyczne rozwiązania jest wygodne i sprzyja codziennemu relaksowi. W tej aranżacji postawiliśmy na model umywalki wpuszczanej w blat. Wszystkie elementy montażowe umywalki są ukryte pod blatem, co daje poczucie większej estetyki wnętrza. Tego typu montaż umywalki bezpośrednio do blatu sprawia, że nie ma żadnych zakamarków, gdzie mógłby znaleźć się kurz, zatem łatwiej utrzymać czystość. Co więcej lekko wystające krawędzie umywalki zapobiegają wydostawaniu się wody na zewnątrz. Armatura łazienkowa utrzymana jest w jednakowej stylistyce, co tworzy jednolitą, harmonijną całość. Temperatura powietrza w łazience powinna być większa niż w pozostałych pomieszczeniach mieszkania, zadbaliśmy, więc o to, by nie zabrakło tu doskonale prezentującego się grzejnika.
aranzacja-lazienki-w-stylu-nowoczesnym (11)

Jasne wnętrze

(Aranżacja łazienki w stylu nowoczesnym)

Jasne łazienki cieszą się duża popularnością. Białe płytki są łatwe w utrzymaniu czystości i sprawiają, że pomieszczenie wygląda na znacznie większe. W jasnym wnętrzu łatwo się zrelaksować i wyciszyć, łazienka może stać się prywatnym SPA w domu. Ponad to, ogromny wpływ na optyczne powiększenie wnętrza ma odpowiednie oświetlenie. To gwarancja nie tylko pięknego wyglądu pomieszczenia, ale także bezpieczeństwo podczas użytkowania. W łazience znajduje się wklejane lustro, które niesamowicie rozjaśnia wnętrze i dodaje mu smaku. Mamy nadzieję, że projekt będzie inspiracją do stworzenia Twojej idealnej łazienki.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Łazienki

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.