Aranżacja łazienki w stylu skandynawskim na poddaszu

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
aranzacja-lazienki-w-stylu-skandynawskim-na-poddaszu (8)

Umywalka

(Aranżacja łazienki w stylu skandynawskim na poddaszu)

Jak zaaranżować poddasze w domu? Nietypowe spadki sufitu we wnętrzu sprawiają, że aranżacja pomieszczenia może przynieść nieco więcej trudności, w porównaniu do standardowego kształtu wnętrza. Sugerujemy, aby w przypadku takich pomieszczeń przed próbą samodzielnej aranżacji poradzić się projektanta wnętrz. Elementem, bez którego nie wyobrażamy sobie łazienki jest zdecydowanie umywalka. W tym projekcie zdecydowaliśmy się na model umywalki wpuszczanej w blat. Nad nią zawisło piękne designerskie lustro wraz z odpowiednim oświetleniem. Co jest niezwykle istotne by światło oświetlało twarz we właściwej barwie światła. Tuż obok znajduje się grzejnik, który nie tylko podnosi temperaturę we wnętrzu, ale także pozwala wysuszyć wilgotne ręczniki.
aranzacja-lazienki-w-stylu-skandynawskim-na-poddaszu (6)

Wanna asymetryczna

(Aranżacja łazienki w stylu skandynawskim na poddaszu)

Łazienka jest na tyle dużym wnętrzem, że śmiało można było umieścić w niej zarówno prysznic jak i wannę. Oba elementy wyposażenia w łazience to rozwiązanie konfliktów pomiędzy zwolennikami poszczególnych typów strefy kąpielowej. Ponad to, dzięki umieszczeniu wanny i prysznica z łazienki może korzystać więcej niż jeden domownik równocześnie. Zabudowana wanna to wspaniałe miejsce na relaks, pozwala poczuć się niczym w salonie SPA. Dodatkowo wyjątkowy asymetryczny kształt wanny podnosi walory wizualne wnętrza. Warto nadmienić, iż wanna jest przepięknie podświetlona od dołu światłami LED. Obok znajduje się szafka, która ukrywa pralkę oraz kosz na brudne ubrania.
aranzacja-lazienki-w-stylu-skandynawskim-na-poddaszu (3)

Prysznic walk-in

(Aranżacja łazienki w stylu skandynawskim na poddaszu)

Na przeciwnej ścianie do wanny w łazience obecny jest prysznic z imponująco dużą szybą. Tego typu prysznic nazywamy prysznicem walk-in. Brak brodzika wygląda niezwykle estetycznie oraz podnosi bezpieczeństwo użytkowana, ponieważ brak tu progów. Nie sposób nie wspomnieć o czarnej armaturze, która dodaje elegancji i doskonale komponuje się z obramowaniem szyby prysznica. Z prysznicem sąsiaduje toaleta. Podwieszana miska WC ułatwia sprzątanie podłogi łazienki oraz jest bardzo modna pod względem kształtu. Miska WC na stelażu pięknie ukrywa wszelkie nieestetycznie wyglądające rury. Aranżacja wnętrza doskonale reprezentuje styl skandynawski.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Łazienki

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.