Aranżacja łazienki z prysznicem i wanną

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Nowoczesny styl

(Aranżacja łazienki z prysznicem i wanną)

Założenia nowoczesnej aranżacji to maksymalny funkcjonalizm, prostota i minimalizm. Najwydajniejszymi materiałami podążającymi za trendami są szkło, stal i drewno. Zaprojektowana łazienka jest niezwykle przestronna, doświetlona a przede wszystkim wygodna. Zaproponowana aranżacja wyważonych proporcji, kolorów i materiałów to kwintesencja nowoczesnej elegancji. Dzięki zastosowaniu zasad dobrego designu, przestrzeń łazienkowa przetransformowana została w pokój kąpielowy, który zaprasza użytkowników do relaksu i regeneracji po każdym ciężkim dniu.

Paleta materiałów

(Aranżacja łazienki z prysznicem i wanną)

By zapewnić elegancki efekt końcowy designu minimalistycznego, niezwykle istotna jest wybór palety materiałów o wysokiej jakości. Ścienne płytki dekoracyjne w odcieniu głębokiego błękitu oraz marmurowe kafle w dużym formacie nadają łazience klimatu niezwykle wyrafinowanego domowego spa. Naturalnie ciepły, ale i intymny klimat zapewniają przestrzeni panele podłogowe przystosowane do funkcjonalnych i luksusowych projektów łazienkowych. Przedstawiona paleta materiałów pozwoliła na stworzenie łazienki o wysokim standardzie w wyjątkowej oprawie.

Strefa kąpielowa

(Aranżacja łazienki z prysznicem i wanną)

Dobry design przy projektowaniu łazienki powinien łączyć funkcję kąpielową i wypoczynkową. Prywatna przestrzeń ma zapewnić użytkownikom szansę na relaks i regenerację. Wyeksponowana wanna podkreśla istotę roli wypoczynku, a przestronny prysznic w stylu walk-in zapewni optymalną funkcjonalność. Wyjątkowym elementem estetyki spajającej projekt jest starannie dobrana armatura- prosta w formie, elegancka w wykończeniu.

Wizualizacje
Aranżacja łazienki z prysznicem i wanną

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby zobaczyć galerie

Lista produktów
użytych w projekcie
Aranżacja łazienki z prysznicem i wanną

Chcesz otrzymać listę produktów do tego projektu? Podaj swój adres mailowy. 

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

No data was found
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram

inne projekty

Rzuć okiem jeszcze na projekty poniżej,
mogą Ci się spodobać

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera