Funkcjonalna łazienka w skandynawskim stylu

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
funkcjonalna-lazienka-w-skandynawskim-stylu (2)

Umywalka nablatowa

(Funkcjonalna łazienka w skandynawskim stylu)

Jako, że styl skandynawski pochodzi z północy Europy gdzie często brakuje promieni słonecznych, łazienka zaprojektowana w tymże stylu powinna być jasna oraz sprawiać wrażenie przestronnej. Taka też jest nasza propozycja aranżacji łazienki w skandynawskim stylu. Dominują tu odcienie jasnej szarości. W projekcie wykorzystane zostały – głównie w strefie kąpielowej – płytki imitujące drewno. Jest to niezwykle istotny i przemyślany zabieg, który ociepla wnętrze oraz nawiązuje do stylu skandynawskiego, który nieodłącznie kojarzony jest z naturą. Umywalka nablatowa znajduje się na stylowej konsoli, zaś nad nią wisi designerskie lustro. Czarny uchwyt doskonale komponuje się z pozostałymi czarnymi elementami w łazience, między innymi z armaturą, grzejnikiem, uchwytem na papier, czy też reflektorami.
funkcjonalna-lazienka-w-skandynawskim-stylu (8)

Prysznic w łazience

(Funkcjonalna łazienka w skandynawskim stylu)

Wrażenie większej optycznie przestrzeni potęguje brak kontaktu miski WC z podłogą. Zadbaliśmy tutaj także o to by w łazience panowała wyższa temperatura niż w pozostałych pomieszczeniach w domu poprzez wstawienie ciekawych kształtami grzejników. W strefie kąpielowej istnieje możliwość usytuowania zarówno prysznica jak i wanny. W zależności od upodobań i potrzeb użytkowników łazienki. Wariant z prysznicem doskonale sprawdzi się dla osób, które lubią szybko się odświeżyć. Deszczownica oprócz ciekawego wyglądu, zapewnia miłe doznania podczas kąpieli. Krople spadające z góry mają właściwości masujące. Dodatkowo szyba prysznicowa o dużych rozmiarach niweluje uczucie przytłoczenia w niewielkiej łazience – daje poczucie przestronności.
funkcjonalna-lazienka-w-skandynawskim-stylu (7)

Wanna w łazience

(Funkcjonalna łazienka w skandynawskim stylu)

Aranżacja łazienki perfekcyjnie oddaje klimat skandynawskiego wnętrza. Kolejnym wariantem w strefie kąpielowej jest umieszczenie zabudowanej wanny. Zamontowanie zestawu prysznicowego daje możliwość korzystania zarówno z zalet prysznica jak i wanny. To rozwiązanie idealnie nadaje się dla miłośników długich kąpieli, niczym w salonie SPA. Gdy do dyspozycji mamy mniejszą łazienkę lepiej jest umieścić w niej wannę zabudowaną, ponieważ przylega ona bezpośrednio do ściany, co sprawia, że zajmuje mniej miejsca. Zatem prysznic czy wanna? Oba rozwiązania posiadają swoje wady i zalety. Wybór należy jedynie do Ciebie!
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Łazienki

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.