Aranżacja łazienki na poddaszu

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Lazienka na poddaszu (1)

Wanna wolnostojąca

(Aranżacja łazienki na poddaszu)

Funkcjonalne zagospodarowanie przestrzeni w łazience na poddaszu, zwłaszcza w strefie pod skosami pozwoli optymalnie wykorzystać dostępne miejsce. Praktycznym sposobem aranżacji takiego wnętrza jest postawienie wanny pod skosem, zachowując w ten sposób pełną funkcjonalność i gwarantując wygodę użytkowania. Biała wanna została doskonale wyeksponowana na tle dominujących odcieni szarości. Wanna wolnostojąca zajmuje centralne miejsce w łazience, nadając wnętrzu luksusowego charakteru.
Lazienka na poddaszu (2)

Duże, okrągłe lustro

(Aranżacja łazienki na poddaszu)

Niewielka przestrzeń w łazience została powiększona poprzez zastosowanie dużego, stylowego lustra w odpowiednim miejscu. Eleganckie lustro nad blatem umywalkowym jest nie tylko praktyczne, ale także efektowne. Większy format lustra pozwala stworzyć złudzenie większego wnętrza. Bliskość okna dachowego sprawia, że strefa umywalkowa jest dobrze oświetlona. Lampy umieszczone po bokach lustra tworzą odpowiednie warunki do korzystania o każdej porze dnia i nocy. Meble pod umywalką zapewniają sporo miejsca do przechowywania w zasięgu ręki, sprzyjając wygodnej pielęgnacji.
Lazienka na poddaszu (3)

Stylowe dodatki

(Aranżacja łazienki na poddaszu)

Odpowiednio dobrana armatura, sprzęty i akcesoria łazienkowe tworzą wygodną i stylową przestrzeń. Przemyślana aranżacja i dobór dekoracji sprawia, że łazienka prezentuje się niezwykle elegancko i komfortowo. Dzięki zastosowaniu złotych dodatków wszystkie strefy tworzą stylistyczną całość. Piękne i funkcjonalne dekoracje stanowią ozdobę łazienki, uzupełniając aranżację i nadając pomieszczeniu niepowtarzalnego charakteru. Dodatki w szlachetnym, złotym kolorze to nowoczesne rozwiązanie, estetycznie ożywiające i odświeżające jasną kolorystykę wnętrza.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Łazienki

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.