Łazienka na poddaszu

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Wanna wolnostojąca

(Łazienka na poddaszu)

Funkcjonalne zagospodarowanie przestrzeni w łazience na poddaszu, zwłaszcza w strefie pod skosami pozwoli optymalnie wykorzystać dostępne miejsce. Praktycznym sposobem aranżacji takiego wnętrza jest postawienie wanny pod skosem, zachowując w ten sposób pełną funkcjonalność i gwarantując wygodę użytkowania. Biała wanna została doskonale wyeksponowana na tle dominujących odcieni szarości. Wanna wolnostojąca zajmuje centralne miejsce w łazience, nadając wnętrzu luksusowego charakteru.

Duże, okrągłe lustro

(Łazienka na poddaszu)

Niewielka przestrzeń w łazience została powiększona poprzez zastosowanie dużego, stylowego lustra w odpowiednim miejscu. Eleganckie lustro nad blatem umywalkowym jest nie tylko praktyczne, ale także efektowne. Większy format lustra pozwala stworzyć złudzenie większego wnętrza. Bliskość okna dachowego sprawia, że strefa umywalkowa jest dobrze oświetlona. Lampy umieszczone po bokach lustra tworzą odpowiednie warunki do korzystania o każdej porze dnia i nocy. Meble pod umywalką zapewniają sporo miejsca do przechowywania w zasięgu ręki, sprzyjając wygodnej pielęgnacji.

Stylowe dodatki

(Łazienka na poddaszu)

Odpowiednio dobrana armatura, sprzęty i akcesoria łazienkowe tworzą wygodną i stylową przestrzeń. Przemyślana aranżacja i dobór dekoracji sprawia, że łazienka prezentuje się niezwykle elegancko i komfortowo. Dzięki zastosowaniu złotych dodatków wszystkie strefy tworzą stylistyczną całość. Piękne i funkcjonalne dekoracje stanowią ozdobę łazienki, uzupełniając aranżację i nadając pomieszczeniu niepowtarzalnego charakteru. Dodatki w szlachetnym, złotym kolorze to nowoczesne rozwiązanie, estetycznie ożywiające i odświeżające jasną kolorystykę wnętrza.

Wizualizacje
Łazienka na poddaszu

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby zobaczyć galerie

Lista produktów
użytych w projekcie
Łazienka na poddaszu

Chcesz otrzymać listę produktów do tego projektu? Podaj swój adres mailowy. 

[ipmb_table_sc id="7"]

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

No data was found
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram

inne projekty

Rzuć okiem jeszcze na projekty poniżej,
mogą Ci się spodobać

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera