Jasna łazienka z elementem marmuru

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Umywalka nablatowa

(Jasna łazienka z elementem marmuru)

Nowoczesna umywalka nablatowa to bardzo przydatny element wystroju łazienki w białych marmurach. To model, który świetnie sprawdza się zwłaszcza w dużych i przestronnych pomieszczeniach. Najlepiej prezentuje się usytuowany blisko okna oraz doświetlony odpowiednio dobranymi lampami. Umywalka nablatowa może także z powodzeniem pełnić funkcję toaletki. Wystarczy umieścić na niej lustro oraz kosmetyki do codziennej pielęgnacji, a obok położyć wygodny stołek do siedzenia.

Przechowywanie

(Jasna łazienka z elementem marmuru)

Łazienka to miejsce, gdzie wbrew pozorom przechowuje się wiele różnych przedmiotów. O porządek w tym pomieszczeniu można zadbać, instalując tam odpowiednio dobraną szafkę. Mebel w brązowym kolorze doskonale kontrastuje z białą ścianą, przy której został ustawiony. Ciekawym rozwiązaniem jest dołączenie do drzwi szafki poręcznej umywalki oraz kosza na śmieci. Wykonana z drewna szafka została zaopatrzona w praktyczne półki. Dzięki temu można odpowiednio posegregować jej zawartość.

Wanna wolnostojąca

(Jasna łazienka z elementem marmuru)

Wolnostojąca wanna to absolutny hit aranżacyjny. To model, który wyróżnia się niewielkimi rozmiarami oraz ergonomicznym kształtem. Taka wanna nie musi wcale być postawiona pod ścianą. Równie dobrze można ją umieścić także na środku pomieszczenia. Znacznie lepiej jednak sprawdza się wariant przyścienny ze względu na możliwość zainstalowania tam półeczki na kosmetyki. Biały model świetnie wkomponowuje się w ogólny wystój wnętrza, nadając mu ciekawego charakteru.

Wizualizacje
Jasna łazienka z elementem marmuru

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby zobaczyć galerie

Lista produktów
użytych w projekcie
Jasna łazienka z elementem marmuru

Chcesz otrzymać listę produktów do tego projektu? Podaj swój adres mailowy. 

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

No data was found
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram

inne projekty

Rzuć okiem jeszcze na projekty poniżej,
mogą Ci się spodobać

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera