Łazienka w drewnie

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
lazienka-w-drewnie (7)

Podwieszany sufit

(Łazienka w drewnie)

Projekt łazienki to wspaniały sposób aranżacji wnętrza! Piękny wygląd wyposażenia to nie wszystko, bowiem, aby był dobrze widoczny każdy element wyposażenia ważne jest by był należycie oświetlony. Oprócz oświetlenia centralnego w łazience nie mogło zabraknąć oświetlenia funkcyjnego nad umywalkami. Jest to oświetlenie LED w podwieszanym suficie. W pomieszczeniu znajduje się wanna, aby do której się dostać należy wejść po stopniach podświetlanych listwą LED. To rozwiązanie wygląda wspaniale. Jako, że faktem jest, iż w łazience musi panować temperatura wyższa niż w pozostałych pomieszczeniach w domu czy mieszkaniu, nad wanną znajduje się grzejnik. Prezentuje się estetycznie oraz stanowi miejsce suszenia drobnego prania lub mokrych ręczników.
lazienka-w-drewnie (1)

Umywalki nablatowe

(Łazienka w drewnie)

Świetnym rozwiązaniem w łazience jest umieszczenie dwóch umywalek zwłaszcza, gdy z łazienki korzysta więcej niż jedna osoba. Rozwiązuje to problem oczekiwania na zwolnienie miejsca przy umywalce, bowiem dwie osoby mogą wygodnie korzystać z nich jednocześnie. Blat, na których znajdują się umywalki nablatowe został przedłużony na szerokość całej ściany, co zapewnia dodatkowe miejsce na kosmetyki, jak i dekorację łazienki. Szerokie lustro klejone do ściany sięga sufitu, co powiększa optycznie przestrzeń łazienki. Po przeciwnej stronie dość nietypowym, ale jakże ciekawym i funkcjonalnym rozwiązaniem jest zabudowa meblowa z lustrzanymi frontami. To idealne zagospodarowanie miejsca, szczególnie w łazience o większym metrażu.
lazienka-w-drewnie (4)

Designerskie płytki

(Łazienka w drewnie)

Łazienka utrzymana jest w stonowanej kolorystyce. Króluje tu motyw drewna i bieli. Płytki imitujące drewno przeplatają się z płytkami z motywem marmuru, co tworzy perfekcyjny wygląd. Wzór marmuru nadaje wnętrzu elegancji. Większa część posadzki we pomieszczeniu jest odsłonięta. Nie stykają się z nią szafki umywalki, czy misa WC. Zabieg ten ma na celu jeszcze intensywniejsze wywarcie wrażenia większego metrażu. Ma też znaczenie podczas sprzątania, jest łatwiejsze, ponieważ nie ma tu zakamarków, gdzie mogłyby zbierać się bakterie i pleśń. Aby nadać oryginalności łazience nad wanną jako element dekoracyjny znalazły się złote płytki. Łazienka jest piękna i funkcjonalna. Można poczuć się w niej jak w prawdziwym SPA.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Łazienki

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.