Łazienka w stylu glamour

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Płytki ścienne marmur

(Łazienka w stylu glamour)

Styl glamour w łazience? Tak! Elegancja i luksus charakteryzują zaprojektowaną przez nas łazienkę. Wnętrza glamour kojarzą się z pełnymi splendoru domami ekstrawaganckich gwiazd ekranu Hollywoodu. Matowe faktury połączone zostały z lśniącymi powierzchniami, dając ciekawy efekt aranżacyjny. Zarówno płytki ścienne jak i podłogowe doskonale imitują marmur. Jest to znacznie tańsza i łatwiejsza w pielęgnacji alternatywa pięknego motywu naturalnego kamienia. Płytki to rozwiązanie, które świetnie współgra z ogrzewaniem podłogowym – będą dobrze przewodzić ciepło i dzięki temu znacznie zmniejszają koszty ogrzewania. Wnętrze dodatkowo wzbogaca wzorzysta górna część ściany. Błyszczące zdobienia, złoto dobrze współgrają z barwami czerni, bieli oraz szarości.

Pisuar i miska wisząca

(Łazienka w stylu glamour)

W łazience umieszczona została wisząca miska WC, która dzięki ukryciu instalacji dodaje wnętrzu większej przestrzeni. Oprócz podwieszanej miski łazienka wyposażona jest w pisuar. Jest to dobre rozwiązanie nie tylko z powodu troski o atmosferę w domu pomiędzy kobietą a mężczyzną, ale również ze względu na niewielkie rozmiary. Elementy te tworzą spójne wnętrze, które jednocześnie jest funkcjonalne. Na przeciwko znajdują się wraz z szafką dwie umywalki nablatowe. Opcja dwóch umywalek podnosi komfort oraz usprawnia codzienne funkcjonowanie wieloosobowej rodziny. Szafka pod umywalkami sprawia, że łazienka dzięki dodatkowemu miejscu do przechowywania jest znacznie lepiej zorganizowana. Zastosowane rozwiązania pozwolą na na efektywne realizowanie wszystkich porannych czynności.

Wanna wolnostojąca

(Łazienka w stylu glamour)

Walory estetyczne łazienki podnosi obecność w niej wanny wolnostojącej, która jest synonimem luksusu. Pojemna wanna o eleganckim kształcie sprawia, że łazienka wygląda ekskluzywnie. Dodatkowo wysoka bateria wannowa uatrakcyjnia jej wygląd. Wanna z całą pewnością uprzyjemni każdą kąpiel, zarówno krótki czy długi relaks w wannie. W rogu zawieszona została złota półka na rzeczy potrzebne w czasie kąpieli. Łazienka wyposażona jest również w prysznic. Ważnym detalem łazienki jest lustro o złotych ramach. Nie tylko rozjaśnia przestrzeń, ale także znacznie ją optycznie powiększa. Projekt łazienki to romantyczne wnętrze o niecodziennym, ozdobnym wykończeniu i estetyce rodem z Hollywoodu.

Wizualizacje
Łazienka w stylu glamour

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby zobaczyć galerie

Lista produktów
użytych w projekcie
Łazienka w stylu glamour

Chcesz otrzymać listę produktów do tego projektu? Podaj swój adres mailowy. 

[table id=97 responsive="scroll" /]

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

mlamp
Marantess
lazienkaplus
carrea
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram

inne projekty

W każdym tygodniu publikujemy nowe projekty.
Wróć do nas, aby skorzystać ze świeżych inspiracji

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera