Łazienka w stylu industrialnym

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
lazienka-w-stylu-industrialnym-17

Ceglana ściana we wnętrzu

(Łazienka w stylu industrialnym)

Pierwszeństwo w aranżacji wnętrza pełni ceglana ściana, tworząc wyjątkowy charakter łazienki. Ceglana ściana perfekcyjnie pasuje do wnętrza utrzymanego w stylu industrialnym. Odpowiednio zabezpieczona będzie bardzo łatwa w utrzymaniu. Wykończenie ściany płytkami cegłopodobnymi jest niewątpliwie łatwe do wykonania oraz jest tańszym zamiennikiem prawdziwych cegieł. Na ścianie zawisła interesująca grafika, która z całą pewnością będzie umilać czas spędzony na długich kąpielach. Nad wiszącą miską WC umieściliśmy zabudowę meblową, która sięga sufitu. Dzięki takiemu rozwiązaniu meble pomieszczą więcej, a czyszczenie stanie się łatwiejsze. Obok zabudowy meblowej znajduje się odpowiednio doświetlone lustro. Podczas aranżacji wnętrza postawiliśmy na umywalkę nablatową, o pięknym owalnym kształcie. Dodatkowym miejscem do przechowywania jest szafka podumywalkowa.
lazienka-w-stylu-industrialnym-13

Płytki imitujące drewno

(Łazienka w stylu industrialnym)

Pielęgnacja naturalnego drewna jest wymagająca. Płytki drewnopodobne są łatwiejsze w utrzymaniu czystości i odporniejsze na zużycie niż tradycyjne drewno. Zapewne będą służyć długi czas, podłoga nie będzie narażona na uszkodzenia i wilgoć. Gres imitujący drewno wygląda bardzo efektownie oraz współgra z ogrzewaniem podłogowym. Płytki drewnopodobne świetnie komponują się z szarościami i czernią. Płytki drewnopodobne sprawiają, że łazienka wygląda na wnętrze ciepłe i przytulne. Tego typu płytki to dobry wybór – są wytrzymałe, praktyczne i posiadają estetyczny wygląd.
lazienka-w-stylu-industrialnym-15

Prysznic walk-in

(Łazienka w stylu industrialnym)

Prysznic walk-in to kabina z dużą taflą szkła bez ruchomych elementów. Lekkość konstrukcji nadaje całej łazience przestronności, kabina prysznicowa optycznie „nie zajmuje” miejsca. Otwarty dostęp z obu stron sprawia, że ta część łazienki jest łatwa w utrzymaniu czystości. Brak zawiasów czy szyn sprawia, że można uniknąć problemów związanych ze zużyciem materiałów. Dodatkowo wygodę zwiększa fakt braku brodzika, co sprawia, że bezpieczeństwo podczas korzystania z prysznica jest większe. Wchodząc do kabiny, użytkownik nie napotyka na żadne bariery – łatwa swoboda poruszania się. Minimalistyczny design idealnie wkomponowuje się w stylistykę łazienki.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Łazienki

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.