Łazienka z akcentem drewna

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
lazienka z akcentem drewna (2)

Strefa umywalkowa

(Łazienka z akcentem drewna)

W aranżacji łazienki dominują odcienie szarości, efektownie przełamane czarnymi i drewnianymi dodatkami. Ta tonacja kolorystyczna jest ponadczasowa i doskonale się ze sobą komponuje. Duże, okrągłe lustro na białym tle w geometryczne wzory przykuwa uwagę. Umywalka nablatowa została umieszczona na czarnej, wiszącej szafce z drewnianymi frontami. Pojemna szuflada z wygodnym, czarnym uchwytem zapewnia komfortowe użytkowanie, natomiast otwarta półka pozwala wyeksponować wybrane przedmioty.
lazienka z akcentem drewna (3)

Prysznic walk-in

(Łazienka z akcentem drewna)

Styl łazienki cechuje prostota i funkcjonalność. Strefa prysznicowa została przesłonięta za pomocą przeszklenia, a całość tworzy spójną i harmonijną aranżację. Nowoczesny, stylowy model kabiny typu walk-in stanowi efektowny element wyposażenia łazienki. Czarne detale w postaci armatury i profili kabiny oraz odpływu odprowadzającego wodę są wyraźnie widoczne w przestrzeni prysznicowej i dopełniają stylizacji wnętrza. Drewniana zabudowa stelaża wc kontrastuje z szarą podłogą, dzięki czemu wnętrze zyskuje cieplejszego klimatu.
lazienka z akcentem drewna (1)

Czarny akcent

(Łazienka z akcentem drewna)

Czarny kolor doskonale współgra z innymi barwami wykorzystanymi podczas aranżacji łazienki. Czarne akcenty nadają wnętrzu elegancji i wytworności. Elementy wyposażenia w tym ciemnym kolorze zostały zestawione z bielą, szarościami i drewnem, wykazującym właściwości rozjaśniające i ocieplające aranżację. Czarna armatura, rama lustra, uchwyty i meble stanowią dekorację wnętrza, nie zmniejszając przy tym optycznie przestrzeni. Wprowadzenie detali w tym odcieniu sprawia, że łazienka prezentuje się nowocześnie i stylowo.
M
Projektant
monika
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Łazienki

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.