Łazienka z płytkami w jodełkę

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
lazienka z plytkami w jodelke (2)

Łazienka

(Łazienka z płytkami w jodełkę)

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

lazienka z plytkami w jodelke (1)

Umywalka nablatowa

(Łazienka z płytkami w jodełkę)

W niewielkiej łazience liczy się każdy centymetr. Jeżeli pralka ma być właśnie w tym pomieszczeniu warto rozważyć zabudowę. Szafka pod umywalką została połączona z pralką dużym blatem. Dzięki takiemu rozwiązaniu pomieszczenie wygląda estetycznie i funkcjonalnie. Umywalka nablatowa świetnie komponuje się z okrągłym lustrem dodając aranżacji nutę elegancji.
lazienka z plytkami w jodelke (2)

Prysznic walk-in

(Łazienka z płytkami w jodełkę)

Prysznic walk-in jest niezwykle wygodnym rozwiązaniem. Proste formy w czarnej oprawie tworzą rewelacyjne połączenie z armaturą oraz są mocnym akcentem całej aranżacji. Strefa kąpieli została subtelnie wydzielona płytkami które znajdują się również na podłodze. Geometryczne wzory dodają nowoczesności, natomiast struktura drewna skutecznie ociepla przestrzeń sprawiając, że wnętrze jest ponadczasowe.
lazienka z plytkami w jodelke (5)

Przechowywanie

(Łazienka z płytkami w jodełkę)

Przechowywanie było jednym z założeń klientów. Przestrzeń nad stelażem WC została zaaranżowana w formie dekoracyjnej witryny. Czarne ramy podkreślają drewnianą zabudowę, która świetnie wpisuje się w klimat wnętrza. Gładkie płytki w kolorze delikatnej szarości są dobrym połączeniem wszystkich wzorów i kolorów we wnętrzu.
Alicja-100x100
Projektant
alicja
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Łazienki

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.