Łazienka z prysznicem projekt

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
lazienka-z-prysznicem-projekt5

Kabina prysznicowa

(Łazienka z prysznicem projekt)

Prysznic prostokątny to jedno z najpopularniejszych i najbardziej tradycyjnych łazienkowych rozwiązań. Klasyczna forma kabiny pozbawiona jest standardowego brodzika. Alternatywą są płytki podłogowe imitujące drewno, które rozciągają się po całej powierzchni wnętrza. Brak wyraźnych granic zwiększa optycznie przestrzeń łazienki. Gwarancję bezpieczeństwa i komfort eksploatacji dla osób starszych zapewnia bezstopniowe wejście do kabiny. Prysznic w łazience to rozwiązanie tanie oraz łatwe w utrzymaniu. Mycie się pod prysznicem to oszczędność wody, a co za tym idzie – mniejsze rachunki. Zestaw natryskowy podtynkowy prezentuje się estetycznie i świetnie współgra z całą strefą prysznicową łazienki.
lazienka-z-prysznicem-projekt3

Jasne wnętrze

(Łazienka z prysznicem projekt)

Zastosowanie przemyślanych rozwiązań gwarantuje wyśmienity efekt końcowy. Podłogi, ściany oraz sufity utrzymane są w jasnej i uniwersalnej tonacji kolorystycznej, dzięki temu zabiegowi wnętrze wydaje się większe i świeże w wyglądzie. Białe meble to zawsze dobry wybór, jeśli chcemy stworzyć klimatyczne wnętrze, sprawiające wrażenie czystej i świeżej przestrzeni. Dominująca biel została uzupełniona o subtelne odcienie różu i błękitu oraz drewno. Dobrze oświetlona łazienka to wnętrze wygodne i bezpieczne. Oprócz oświetlenia centralnego nie mogło zabraknąć tu oświetlenia miejscowego. Światło w okolicy lustra pozwoli na wykonywanie tu precyzyjnych czynności, np. golenie się, czy makijaż.
lazienka-z-prysznicem-projekt1

Wyposażenie łazienki

(Łazienka z prysznicem projekt)

Wnętrze zostało wyposażone w podstawowe elementy takie jak miska WC, czy zlew, bez których trudno wyobrazić sobie łazienkę. W projekcie zastosowany został stelaż podtynkowy do WC. Zabieg ten pozwala na zakamuflowanie nieestetycznej instalacji sanitarnej, a także proste utrzymanie higieny wokół toalety. Na zewnątrz pozostaje jedynie podwieszana miska oraz przycisk spłukujący. Tego typu rozwiązanie jest higieniczne, wygodne, jak i estetyczne. Na przeciwko miski WC znajduje się umywalka wpuszczana w blat, nad którą umiejscowione zostało lustro. Elementy umywalki takie jak rury czy syfon, zostały estetycznie zabudowane. Elementem, którego nie mogło zabraknąć w łazience, jest grzejnik. Grzejnik typu ZigZag zachowuje spójność stylistyki wnętrza. Projekt wnętrza to łazienka wygodna oraz funkcjonalna, a przy tym możliwie jak najbardziej stylowa.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Łazienki

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.