Łazienka z różową jodełką

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Umywalka nablatowa

(Łazienka z różową jodełką)

W łazienkach ozdobionych motywem różowej jodełki doskonale prezentuje się stylowa umywalka nablatowa. Wykonany z drewna oraz metalowych elementów model najlepiej jest umieścić nieopodal sedesu. Dzięki temu będzie można szybko umyć ręce po każdorazowym skorzystaniu z toalety. Mebel usytuowany pod oknem umożliwia użytkownikom obserwowanie tego co dzieje się na zewnątrz w trakcie mycia dłoni. Umywalkę można także postawić obok wanny bądź prysznica wyposażonego w przeszkloną zasuwę.

Wanna z funkcją prysznica

(Łazienka z różową jodełką)

W niewielkich łazienkach jest zbyt mało miejsca, aby zainstalować tam zarówno prysznic, jak i wannę. W tej sytuacji najlepszą opcją jest wanna z funkcją prysznica. Nowoczesny model łączy w sobie wszystkie zalety obu rozwiązań. Dzięki niemu w zależności od okoliczności i możliwości czasowych można wziąć szybki prysznic albo delektować się długą kąpielą w ciepłej wodzie. Znajdujący się obok regał doskonale nadaje się do przechowywania kosmetyków i artykułów higienicznych.

Przechowywanie

(Łazienka z różową jodełką)

W łazience znajduje się wiele kosmetyków oraz akcesoriów, niezbędnych do wykonywania codziennych zabiegów pielęgnacyjnych. Należy utrzymywać je wszystkie w należytym porządku. Sprzyja temu wykorzystanie praktycznego regału umieszczonego przy ścianie z różową jodełką nieopodal wanny z funkcją prysznica. Model o stabilnej konstrukcji oraz niezwykle wytrzymałych półkach posłuży użytkownikom przez wiele lat. Aranżacji łazienki dopełniają zawieszone na ścianach obrazy.

Wizualizacje
Łazienka z różową jodełką

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby zobaczyć galerie

Lista produktów
użytych w projekcie
Łazienka z różową jodełką

Chcesz otrzymać listę produktów do tego projektu? Podaj swój adres mailowy. 

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

No data was found
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram

inne projekty

Rzuć okiem jeszcze na projekty poniżej,
mogą Ci się spodobać

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera