Łazienka z wanną wolnostojącą

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
lazienka-z-wanna-wolnostojaca (4)

Armatura łazienkowa

(Łazienka z wanną wolnostojącą)

Nasza propozycja projektu przedstawia łazienkę, w której domownicy mogą się poczuć niczym w SPA. Istotnym miejscem we wnętrzu jest strefa kąpielowa. W projekcie znajduje się wanna wolnostojąca, która pozwala na długie, relaksujące kąpiele. W łazience możemy zauważyć czarne elementy wyposażenia – grzejnik, półka, dodatki, oświetlenie oraz armatura łazienkowa. Czarna barwa armatury dodaje elegancji i spaja całość aranżacji. Zarówno bateria umywalkowa, jak i bateria wannowa są wolnostojące. Dużym plusem tego typu baterii jest możliwość montażu w dowolnym miejscu. Zdecydowanie dodaje łazience szyku oraz nadaje aranżacji luksusowy wygląd. To doskonałe uzupełnienie wanny wolnostojącej!
lazienka-z-wanna-wolnostojaca (6)

Oświetlenie

(Łazienka z wanną wolnostojącą)

Łazienkę rozświetlają punkty świetlne w postaci czarnych plafonów sufitowych. Wyjątkowym elementem wyposażenia łazienki jest znajdująca się nad wanną lampa wisząca LUNA, która dodaje aranżacji charakteru. Warto zwrócić także uwagę na oświetlenie strefy przy lustrze, które stanowi jego ramę. Wystrój wnętrza ociepla obecność drewna. Nie jest to jednak naturalne drewno – są to płytki gresowe drewnopodobne. Doskonała imitacja drewna przełamuje chłód i sterylność pomieszczenia, pozwala cieszyć się poczuciem przytulnego wnętrza. Płytki ułożone w jodełkę optycznie podwyższają i wysmuklają pomieszczenie.
lazienka-z-wanna-wolnostojaca (2)

Umywalka nablatowa

(Łazienka z wanną wolnostojącą)

Obecnie dużą popularnością cieszą się umywalki nablatowe. Oprócz pięknego designu, posiadają także praktyczne funkcje. Zdecydowanie jej dużą zaletą jest obowiązkowa obecność szafki pod nią. Dzięki temu zyskujemy dodatkowe miejsce na przechowywanie, nie tylko wewnątrz, ale także na jej blacie. Kolejnym elementem podwieszanym w łazience jest miska WC. Rozwiązanie ułatwia sprzątnie i powiększa optycznie wnętrze. Stelaż miski jest ukryty, co podnosi walory estetyczne pomieszczenia. Jesteśmy przekonani, że projekt łazienki wpadnie w gusta wielu osób, które wysoko cenią piękno oraz funkcjonalność wnętrz.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Łazienki

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.