Mozaika w łazience

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Mozaika w lazience 23

Mozaika na wannie

(Mozaika w łazience)

Mozaikowy niebieski akcent nadaje łazience charakteru. Niebieska ceramika i ręczniki są na tyle wyraziste, że wnętrze wydaje się wręcz zdominowane przez niebieski. Oryginalności dodaje narożna wanna. Takie usytuowanie wanny jest efektywnym wykorzystaniem powierzchni łazienki, a co najważniejsze to gwarancja przyjemności z długich kąpieli. Jeżeli jednak brakuje domownikom czasu na długie kąpiele, mam i na to sposób. Po przeciwnej części pomieszczenia umieściliśmy prysznic, który jest oddzielony ścianą. Strefa kąpielowa stanowi oryginalną ozdobę, tworząc niebanalny wystrój łazienki.
Mozaika w lazience 22

Niebieski dla przełamania monotonii

(Mozaika w łazience)

Niebieski w łazience bez wątpienia daje wrażenie porządku i czystości. Odcienie niebieskiego wprost wspaniale komponują się z białymi płytkami ściennymi. Kolorystyka tworzy atmosferę, która przywołuje nieco klimat morski. Dzięki umywalce nablatowej zyskujemy dodatkowe miejsce na kosmetyki. Doskonale oświetlone obszerne lustro znacznie powiększa przestrzeń. Element podstawowy łazienki w postaci wiszącej miski ustępowej zapewnia komfort podczas sprzątania podłogi. Aranżacja wnętrza sprawia, że można się tu zrelaksować i wyciszyć, poczuć jak w SPA.
Mozaika w lazience 24

Elementy drewniane i drewnopodobne

(Mozaika w łazience)

Komfort użytkowania zapewnia piękno wnętrza, a także funkcjonalne rozwiązania, które gwarantują wygodę i higienę korzystania z pomieszczenia. Szafki łazienkowe pozwalają schować nieestetyczne łazienkowe przedmioty. W nich subtelnie ukryjemy suszarkę, papier czy szczotkę. Drewno i elementy imitujące drewno wspaniale ocieplają klimat wnętrza. Atmosferę SPA potęguje drewniana ławka, na której można wygodnie przysiąść – przywodzi ona na myśl fińską saunę. Stworzyliśmy projekt łazienki, która jest nie tylko pomieszczeniem sanitarnym, ale głównie miejscem fizycznej i mentalnej odnowy.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Łazienki

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.