Nowoczesna ekskluzywna łazienka

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Wolnostojąca wanna

(Nowoczesna ekskluzywna łazienka)

Łazienka w domu to wyjątkowe wnętrze – to tu rozpoczynamy dzień, relaksujemy się, czy po prostu szybko odświeżamy. Aranżacja łazienki, która przedstawiamy pozwoli jej użytkownikom poczuć się wyjątkowo oraz zachwycić gości. Łazienka posiada na tyle duże wymiary, co pozwoliło na montaż oprócz prysznica także wanny. Typ wanny, która znajduje się w pomieszczeniu to wanna wolnostojąca. Warto wiedzieć, iż wbrew pozorom mycie wolnostojącej wanny nie jest kłopotliwe, jeśli po kąpieli zawsze dokładnie osady z mydlin zostaną spłukane. Na zewnątrz wystarczy jedynie wytrzeć ściereczką z środkiem do czyszczenia ceramiki lub po prostu płynem do szyb.
nowoczesna-ekskluzywna-lazienka (15)
nowoczesna-ekskluzywna-lazienka (3)

Prysznic walk-in

(Nowoczesna ekskluzywna łazienka)

Oba rozwiązania w łazience jakim są wanna oraz prysznic rozwiązuje wiele problemów. Po pierwsze pozwala na korzystanie z łazienki więcej niż jednej osoby., co niweluje problem oczekiwania na zwolnienie łazienki. Po drugie pozwala to na możliwość odmiany. Domownicy mogą w zależności od potrzeb skorzystać z szybkiego odświeżenia, bądź – długiego wylegiwania się w wannie. Kabina walk-in to kabina otwarta, posiada taflę szkła pozbawioną elementów ruchomych. Zamontowana jest na posadzce, gdzie znajduje się odpływ liniowy, który prezentuje się niesamowicie estetycznie. Kabina nadaje wnętrzu przestronności oraz lekkości.

Okno w łazience

(Nowoczesna ekskluzywna łazienka)

Łazienka posiada osobne wyjście na taras. To nie tylko gwarancja dobrej wentylacji wnętrza, ale także możliwość podziwiania widoków, np. podczas długiej kąpieli w wannie. Szyby wyposażone są w rolety rzymskie, dzięki temu można mieć więcej intymności w pomieszczeniu. Poczucie luksusu dają dodatki, ale także motyw marmuru na podłodze oraz ścianie przy lustrze. Ciemne płytki wprawiają w nastrój tajemniczości. Elementem, od którego trudno oderwać wzrok jest mech na ścianie. To doskonała dekoracja, która jest mało wymagająca – mchu nie trzeba przycinać, ani podlewać.
nowoczesna-ekskluzywna-lazienka (9)

Wizualizacje
Nowoczesna ekskluzywna łazienka

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby zobaczyć galerie

Lista produktów
użytych w projekcie
Nowoczesna ekskluzywna łazienka

L.p.Nazwa produktu
1Szafka wisząca wykonana na wymiar: 36x186cm, dwie szuflady MDF lakierowany na kolor czarny NCS S 9000N lub NCS S 8500-N, mat, uchwyty tip on lub frezowane, blat: Płyta Laminam Pietra di Savoia
2Wykonane na wymiar przez sklarza
3LUV Umywalka stawiana
4DuraStyle Miska toaletowa wisząca Duravit Rimless®
5DuraStyle Bidet wiszący
6wanna wolnostojąca Besco Viya
7QUADRUS SLIM ONE KOLOR BIAŁY
8ŚCIANKA PRYSZNICOWA FB11 8MM MROŻONA
9GEDY Pirenei wieszak punktowy (2szt.) czarny mat PI27
10Półka pod prysznic DOCIA
11konsola seaford 2 czarna
12Stolik Kawowy Wire Zestaw 2 Czarny
13Rama gate z chrobotkiem reniferowym
14Żaluzja aluminiowa, 50 mm, Na wymiar
15Lampa simon, 5 SZTUK
16SPOT SUFITOWY TUBA SET BIAŁY ŚR. 10CM
17Barro Grys Gres Szkl. Rekt. Mat.
18Barro Nero Gres Szkl. Rekt. Mat.
19Drzwi Wewnętrzne Model SOFT LAGRUS
20Farba do pomieszczeń mokrys kolor NCS S 1500-N NP. FIRMY JEGER

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

zona design
veldman
TermaHeat
scandi shop
Paradyz
mega łazienki
Lampy nowodvorski
lampomat
Laminam
jeger
duravit
Drzwi Okna Bramy
dab story
Besco
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on pinterest
Pinterest
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on skype
Skype

inne projekty

W każdym tygodniu publikujemy nowe projekty.
Wróć do nas, aby skorzystać ze świeżych inspiracji

Oświetlenie dedykowane
Płytki ceramiczne w kuchni
Funkcjonalne wnętrza
Naturalne materiały

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera