Nowoczesna ekskluzywna łazienka

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
nowoczesna-ekskluzywna-lazienka (15)

Wolnostojąca wanna

(Nowoczesna ekskluzywna łazienka)

Łazienka w domu to wyjątkowe wnętrze – to tu rozpoczynamy dzień, relaksujemy się, czy po prostu szybko odświeżamy. Aranżacja łazienki, która przedstawiamy pozwoli jej użytkownikom poczuć się wyjątkowo oraz zachwycić gości. Łazienka posiada na tyle duże wymiary, co pozwoliło na montaż oprócz prysznica także wanny. Typ wanny, która znajduje się w pomieszczeniu to wanna wolnostojąca. Warto wiedzieć, iż wbrew pozorom mycie wolnostojącej wanny nie jest kłopotliwe, jeśli po kąpieli zawsze dokładnie osady z mydlin zostaną spłukane. Na zewnątrz wystarczy jedynie wytrzeć ściereczką z środkiem do czyszczenia ceramiki lub po prostu płynem do szyb.
nowoczesna-ekskluzywna-lazienka (3)

Prysznic walk-in

(Nowoczesna ekskluzywna łazienka)

Oba rozwiązania w łazience jakim są wanna oraz prysznic rozwiązuje wiele problemów. Po pierwsze pozwala na korzystanie z łazienki więcej niż jednej osoby., co niweluje problem oczekiwania na zwolnienie łazienki. Po drugie pozwala to na możliwość odmiany. Domownicy mogą w zależności od potrzeb skorzystać z szybkiego odświeżenia, bądź – długiego wylegiwania się w wannie. Kabina walk-in to kabina otwarta, posiada taflę szkła pozbawioną elementów ruchomych. Zamontowana jest na posadzce, gdzie znajduje się odpływ liniowy, który prezentuje się niesamowicie estetycznie. Kabina nadaje wnętrzu przestronności oraz lekkości.
nowoczesna-ekskluzywna-lazienka (9)

Okno w łazience

(Nowoczesna ekskluzywna łazienka)

Łazienka posiada osobne wyjście na taras. To nie tylko gwarancja dobrej wentylacji wnętrza, ale także możliwość podziwiania widoków, np. podczas długiej kąpieli w wannie. Szyby wyposażone są w rolety rzymskie, dzięki temu można mieć więcej intymności w pomieszczeniu. Poczucie luksusu dają dodatki, ale także motyw marmuru na podłodze oraz ścianie przy lustrze. Ciemne płytki wprawiają w nastrój tajemniczości. Elementem, od którego trudno oderwać wzrok jest mech na ścianie. To doskonała dekoracja, która jest mało wymagająca – mchu nie trzeba przycinać, ani podlewać.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Łazienki

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.