Projekt industrialnej łazienki

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
projekt-industrialnej-lazienki (15)

Styl industrialny

(Projekt industrialnej łazienki)

Projekt łazienki industrialnej to wnętrze unikalne oraz wysoce funkcjonalne. Styl industrialny czerpie inspiracje z poprzemysłowych budynków, które niegdyś zamieszkiwali artyści. Aranżacja charakteryzuje się oszczędnością barw. Dominuje tu szarość oraz czerń z akcentem drewna. Łazienka zachwyca geometrycznymi elementami wyposażenia, mianowicie okrągłe lustra, duże kwadratowe płytki, czy ściana w tzw. „jodełkę”. We wnętrzu znajduje się armatura podtynkowa naścienna – niezwykle oszczędna, wręcz ascetyczna w swojej formie. Aranżacje posiada charakterystyczne cechy jakie powinna posiadać łazienka przemysłowa.
projekt-industrialnej-lazienki (16)

Beton i drewno

(Projekt industrialnej łazienki)

Beton i drewno doskonale odzwierciedlają nieco surowy klimat industrialnego wnętrza. W łazience znajdują się dwie umywalki nablatowe, jest to coraz bardziej popularne rozwiązanie. Dzięki temu domownicy nie muszą iść na kompromisy i rezygnować z korzystania z umywalki. Znacznie podnosi komfort i usprawnia funkcjonowanie rodziny wieloosobowej. Szafki pod umywalkami pomieszczą wiele łazienkowych akcesoriów, a fakt iż nie mają styczności z podłogą sprawia, że przestrzeń wydaje się być optycznie większa. Kolejnym podwieszanym elementem jest miska WC, co zapewnia łatwość w sprzątaniu, ponieważ niweluje zakamarki, gdzie mógłby gromadzić się bród.
projekt-industrialnej-lazienki (18)

Kabina walk-in

(Projekt industrialnej łazienki)

Kabina walk-in inaczej nazywana jest kabina otwartą. Jest to tafla szkła, która nie posiada elementów ruchomych oraz brodzika, a jego brak wymaga zamontowania odpływu liniowego. Ogromną zaletą kabiny walk-in jest nadanie łazience lekkości i przestronności. Co więcej prysznic walk-in o wiele łatwiej czyścić niż klasyczny, ponieważ nie ma w nim trudno dostępnych przestrzeni. Grzejnik drabinkowy jest wyjątkowo praktyczny, gdyż może jednocześnie służyć jako wieszak na ręczniki i miejsce wysuszenia bielizny. Tak urządzona łazienka urządzona będzie nie tylko dobrze służyć przez lata, ale stanie się także miejscem relaksu.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Łazienki

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.