Projekt łazienka Castorama

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Heksagonalna płytka

(Projekt łazienka Castorama)

Płytki heksagonalne, czyli sześciokątne swoim wyglądem zachwycają, nadają głębi wnętrzu, zmieniając je optycznie. Wzór heksagonu ze względu na swój kształt nazywane są “plastrem miodu”. To świetna alternatywa dla tradycyjnych, kwadratowych lub prostokątnych kształtów. Umieściliśmy je na ścianie wnętrza prysznica. Łącząc płytki w podobnej tonacji kolorystycznej uzyskaliśmy efektowną kombinację, która wnosi powiew świeżości oraz jest elementem zaskoczenia. Ciekawym rozwiązaniem z wykorzystaniem płytek sześciokątnych jest zastosowanie ich w połączeniu z ciemną ramą prysznica oraz czarną armaturą. Interesujący kształt nadaje pomieszczeniu charakterystycznego klimatu. Nasiąkliwość płytek wynosi poniżej 0,5% – określa idealną jakość, jest to ważne w łazience, gdzie częsta jest obecność wilgoci.

Motyw marmuru

(Projekt łazienka Castorama)

Gres to wykończenie podłogi łazienki, za pomocą którego podłoże przez długi czas zachowa nienaganny stan. Czarna barwa z motywem marmuru oraz połyskującą powierzchnią daje efektowny wygląd. Gres od naturalnego marmuru jest znacznie tańszy i jest łatwiejszy w pielęgnacji. Płytki wykonane z gresu są odporne na uszkodzenia mechaniczne, zatem nie będzie konieczności ich częstej wymiany. Marmurowy motyw, nadaje pomieszczeniu wyjątkowego charakteru oraz perfekcyjnie prezentuje się w łazience urządzonej w skandynawskim stylu. Imitacja marmuru wizualnie w niczym nie ustępuje swemu pierwowzorowi. Biel, szarości, czerń i drewno to ponadczasowe połączenie kolorystyczne, łazienka jest nowoczesna, ale i przytulna.

Zawieszana miska

(Projekt łazienka Castorama)

Wisząca miska WC stanowi wyposażenie modnej oraz ergonomicznej łazienki. Aranżacja dzięki temu rozwiązaniu staje się nowoczesna i lekka. Jedynym widocznym elementem wiszącej miski jest przycisk spłukujący, co sprawia, że łazienka jest optycznie większa. Estetyczny wygląd zapewnia fakt, iż instalacja jest zupełnie ukryta. Ze względu na brak relacji z podłożem sprzątanie łazienki jest dokładniejsze i przyjemniejsze oraz przebiega znacznie sprawniej. Warto podkreślić, że stelaż jest w stanie wytrzymać duże obciążenie. W łazience umieściliśmy umywalkę nablatową, dzięki czemu uzyskaliśmy większą przestrzeń oraz możliwość wykorzystania blatu. Prostota, oszczędność, funkcjonalność oraz estetyczne wykończenie to cechy opisujące aranżację łazienki. Wnętrze urządzone w taki sposób wygląda efektownie!

Wizualizacje
Projekt łazienka Castorama

Lista produktów
użytych w projekcie
Projekt łazienka Castorama

L.p.Nazwa produktu
1ZABUDOWA MEBLOWA WC
2SZAFKA PODUMYWALKOWA
3UMYWALKA CASPIA OVAL 60
4DRZWI PRYSZNICOWE PRZESUWNE RADAWAY Idea Black DWJ 110cm
5BRODZIK RADAWAY DOROS D 90X110CM
6MISKA ZAWIESZANA CASPIA CLEANON Z KRYTYM MONTAŻEM BEZ DESKI
7DESKA CASPIA SLIM DUROPLASTOWA, WOLNOOPADAJĄCA Z FUNKCJĄ ŁATWEGO WYPINANIA
8Cersanit przycisk Hi-Tec tear czarny
9STELAŻ PODTYNKOWY HI-TEC DO WC
10LUSTRO OK.120x67cm
11Grzejnik łazienkowy Blyss Aspley 115 x 48 cm antracyt
12Lampa wisząca LED Luminex Linear 1xT8 60 cm czarna
13Plafon do łazienki TAHOE II srebrny metalik 2xE27
14Gres Elegance Marble Colours 45 x 45 cm black - ŁAZIENKA Z PRYSZNICEM / 3 PACZKI
15Glazura Ozone 30 x 90 cm snow - ŁAZIENKA Z WANNĄ I PRYSZNICEM / 14 PACZEK
16Płytka heksagonalna CEMENTO HEXA MIX 20×17 / MIX KOLORÓW - ŁAZIENKA Z PRYSZNICEM / 5 PACZEK
17Farba lateksowa Beckers Vaggfarg Kitchen & Bathroom white 2,5 l

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

Projekt łazienka Castorama
Projekt łazienka Castorama
Projekt łazienka Castorama
Projekt łazienka Castorama
Projekt łazienka Castorama
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on pinterest
Pinterest
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Share on skype
Skype
Share on whatsapp
WhatsApp
Zobacz inne projekty:
error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera