Projekt łazienki z czarnym akcentem

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Projekt łazienki (3)

Prysznic walk-in

(Projekt łazienki z czarnym akcentem)

To spopularyzowane przez ostatnie lata rozwiązanie zajmuje mniej miejsca niż tradycyjny prysznic, powiększając za tym optycznie każdą przestrzeń łazienkową. Dzięki przeszklonym ścianom, przez które przechodzi światło dzienne, przestrzeń staje się nie tylko wizualnie przestronniejsza, ale i jaśniejsza. Kolejnym zważającym na wydajność przestrzeni elementem jest wbudowana w ścianę szeroka półka.
Projekt łazienki (4)

Podwieszana szafka

(Projekt łazienki z czarnym akcentem)

Matowa szarość i eleganckie wykończenie podwieszonej szafki współgrając z aranżacją łazienki tworzą wyjątkowy klimat. Wpuszczana umywalka pozwala na dogodniejsze użytkowanie blatu po obu jej stronach, dzięki czemu poranna toaleta jest niezwykle wygodna.
Projekt łazienki (1)

Okrągłe lustro

(Projekt łazienki z czarnym akcentem)

Wiszące nad blatem okrągłe lustro wyróżnia niestandardowe obramowanie w stylu industrialnym. Głęboka, powtarzająca się w projekcie czerń wpisuje się idealnie w estetykę łazienki, ale i wyróżnia lustro swoim nieprzeciętnym kształtem i charakterem.
Alicja-100x100
Projektant
alicja
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Łazienki

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.