Projekt łazienki

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Prysznic walk-in

(Projekt łazienki)

To spopularyzowane przez ostatnie lata rozwiązanie zajmuje mniej miejsca niż tradycyjny prysznic, powiększając za tym optycznie każdą przestrzeń łazienkową. Dzięki przeszklonym ścianom, przez które przechodzi światło dzienne, przestrzeń staje się nie tylko wizualnie przestronniejsza, ale i jaśniejsza. Kolejnym zważającym na wydajność przestrzeni elementem jest wbudowana w ścianę szeroka półka.

Podwieszana szafka

(Projekt łazienki)

Matowa szarość i eleganckie wykończenie podwieszonej szafki współgrając z aranżacją łazienki tworzą wyjątkowy klimat. Wpuszczana umywalka pozwala na dogodniejsze użytkowanie blatu po obu jej stronach, dzięki czemu poranna toaleta jest niezwykle wygodna.

Okrągłe lustro

(Projekt łazienki)

Wiszące nad blatem okrągłe lustro wyróżnia niestandardowe obramowanie w stylu industrialnym. Głęboka, powtarzająca się w projekcie czerń wpisuje się idealnie w estetykę łazienki, ale i wyróżnia lustro swoim nieprzeciętnym kształtem i charakterem.

Wizualizacje
Projekt łazienki

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby zobaczyć galerie

Lista produktów
użytych w projekcie
Projekt łazienki

Chcesz otrzymać listę produktów do tego projektu? Podaj swój adres mailowy. 

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

No data was found
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram

inne projekty

Rzuć okiem jeszcze na projekty poniżej,
mogą Ci się spodobać

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera