Łazienka z motywem roślinnym

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
1bc07ky7har7cwpj6g4l

Szafka z lustrem

(Łazienka z motywem roślinnym)

Motywem przewodnim projektu jest zieleń oraz akcent roślinny. Proste formy w kolorze białym tonują geometryczne wzory na ścianie i dobrze wpisują się w cały design. Szafka pod umywalką pozwala na przechowywanie dużej ilości rzeczy, a chromowane dodatki dodają elegancji całej aranżacji.
4zspj1jddy5g4d7l8f4m

Wysoka zabudowa

(Łazienka z motywem roślinnym)

Kabina prysznicowa z przesuwnymi drzwiami świetnie sprawdzi się w przypadku niewielkich pomieszczeń. Podświetlane półki na kosmetyki są zarówno praktycznym jak i dekoracyjnym rozwiązaniem. Gdy łazienka ogrzewana jest za pomocą piecyka, warto rozważyć estetyczne ukrycie tego sprzętu. W pionowej zabudowie zaprojektowano miejsce na pralkę, piecyk oraz dodatkowe miejsce na przechowywanie. Całość ukryta za gładkim białym frontem z minimalistycznym srebrnym uchwytem.
6cw4fgmxtwc59kbkey7s

Stelaż WC z zieloną ścianą

(Łazienka z motywem roślinnym)

Niewątpliwym dopełnieniem całego projektu jest ściana w kolorze głębokiej zieleni. Stanowi niezwykle zgrany duet z białą stolarką. W celu maksymalnego wykorzystania przestrzeni, nad stelażem WC zaprojektowano zabudowę, stylistycznie nawiązującej do pozostałych mebli. Cała aranżacja została uzupełniona beżowymi płytkami, które częściowo przechodzą na ściany tworząc spójną kompozycję.
Alicja-100x100
Projektant
alicja
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Łazienki

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.