Mała łazienka z akcentem drewna

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Duże lustro

(Mała łazienka z akcentem drewna)

Lustro w łazience pełni wiele funkcji. W przypadku niewielkich pomieszczeń pozwala na optyczne powiększenie przestrzeni. Gdy jest dodatkowo podświetlone świetnie sprawdzi się przy porannej toalecie. Oświetlenie funkcjonalne w łazience jest istotne również w przypadku gdy chcemy stworzyć przyjemny nastrój podczas kąpieli.

Prysznic

(Mała łazienka z akcentem drewna)

Prysznic typu walk-in jest bardzo wygodny w użytkowaniu. Istnieje możliwość dopasowania go do szerokości ściany, co jest szczególnie ważne w małych i niewymiarowych łazienkach. Zainstalowanie drzwi zapobiegają przedostawaniu się wody poza obszar prysznica. Płytki z fakturą drewna ułożone poziomo zgrabnie przechodzą na ścianę oraz optycznie poszerzają łazienkę.

Szafka nad stelażem WC

(Mała łazienka z akcentem drewna)

Miejsce do przechowywania jest szczególnie istotne w przypadku niewielkich pomieszczeń. Zabudowa stelaża WC świetnie uzupełnia się z przeciwległą ścianą prysznica wykonaną z tego samego materiału. Nad zabudową zaprojektowano szafkę z podświetleniem led oraz lustrzanymi frontami co również sprawi, że wnętrze będzie sprawiało wrażenie bardziej przestronnego.

Wizualizacje
Mała łazienka z akcentem drewna

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby zobaczyć galerie

Lista produktów
użytych w projekcie
Mała łazienka z akcentem drewna

Chcesz otrzymać listę produktów do tego projektu? Podaj swój adres mailowy. 

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

No data was found
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram

inne projekty

Rzuć okiem jeszcze na projekty poniżej,
mogą Ci się spodobać

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera