Mała łazienka z akcentem drewna

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
łazienka (2)

Duże lustro

(Mała łazienka z akcentem drewna)

Lustro w łazience pełni wiele funkcji. W przypadku niewielkich pomieszczeń pozwala na optyczne powiększenie przestrzeni. Gdy jest dodatkowo podświetlone świetnie sprawdzi się przy porannej toalecie. Oświetlenie funkcjonalne w łazience jest istotne również w przypadku gdy chcemy stworzyć przyjemny nastrój podczas kąpieli.
łazienka (1)

Prysznic

(Mała łazienka z akcentem drewna)

Prysznic typu walk-in jest bardzo wygodny w użytkowaniu. Istnieje możliwość dopasowania go do szerokości ściany, co jest szczególnie ważne w małych i niewymiarowych łazienkach. Zainstalowanie drzwi zapobiegają przedostawaniu się wody poza obszar prysznica. Płytki z fakturą drewna ułożone poziomo zgrabnie przechodzą na ścianę oraz optycznie poszerzają łazienkę.
łazienka (3)

Szafka nad stelażem WC

(Mała łazienka z akcentem drewna)

Miejsce do przechowywania jest szczególnie istotne w przypadku niewielkich pomieszczeń. Zabudowa stelaża WC świetnie uzupełnia się z przeciwległą ścianą prysznica wykonaną z tego samego materiału. Nad zabudową zaprojektowano szafkę z podświetleniem led oraz lustrzanymi frontami co również sprawi, że wnętrze będzie sprawiało wrażenie bardziej przestronnego.
Awatar (6)
Projektant
justyna
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Łazienki

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.