Projekt łazienki Cersanit

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Miska wisząca

(Projekt łazienki Cersanit)

Zastanawiasz się jak zaprojektować swoją łazienkę? Spieszymy z pomocą! Biel z drewnem to ponadczasowe połączenie. Jasne wnętrze wyglada niezwykle estetycznie, zaś drewno ociepla pomieszczenie. Elementem bez którego nie wyobrażamy sobie łazienki jest miska WC. W tym projekcie postawiliśmy na model miski wiszącej. Doskonale wkomponowuje się w stylistykę łazienki oraz optycznie ją powiększa. Co więcej, usprawnia sprzątanie, ponieważ w pomieszczeniu jest mniejsza ilość zakamarków, gdzie zbiera się brud. W łazience należy zapewnić wyższa temperaturę niż w pozostałych wnętrzach w domu, tę funkcje doskonale spełnia drabinkowy grzejnik. Dodatkowo, można na nim suszyć ręczniki.

Pralka w łazience

(Projekt łazienki Cersanit)

Obok umywalki w łazience znajduje się pralka w zabudowie. Zabudowa meblowa pomieści nie tylko kosmetyki, ale także ręczniki. Nad wpuszczaną umywalką zawisło lustro bez ramy, które powiększa wnętrze. Po obu stronach lustro podświetlone jest światłem LED. Odpowiednie oświetlenie lustra jest nieodzownym elementem dobrze wyposażonej łazienki. To samo rozwiązanie zastosowane zostało w przypadku półki nad miską WC. Wnęka to świetne miejsce na akcesoria łazienkowe. W łazience istotne jest także oświetlenie całego wnętrza oraz jego poszczególnych stref. Znajdują się tu nowoczesne plafony sufitowe. Tego typu lampy w łazience to strzał w 10! Czarne wodoszczelne lampy będą służyły na lata! Całość prezentuje się perfekcyjnie.

Prysznic bez brodzika

(Projekt łazienki Cersanit)

Na całej powierzchni podłogi znajdują się płytki imitujące drewno. Daje to poczucie większej przestrzeni, ponieważ brak tu wyraźnych granic jak dzieje się w przypadku obecności brodzika. Strefa kąpieli to prysznic z szerokimi szybami. Prysznic jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią swój czas oraz pieniądze, ponieważ wydatki za wodę są znacznie niższe w porównaniu do użytkowania wanny. Na ścianie, gdzie zamontowany został zestaw prysznicowy, płytki ścienne różnią się od pozostałych we wnętrzu. Posiadają one heksagonalny kształt, niekiedy nazywany plastrem miodu. Ten designerski kształt oraz połączenie kolorystyczne płytek urozmaica stonowany styl łazienki. Fragment ściany sprawia, że wnętrze staje się aranżacyjnie ciekawsze. Łazienka jest wyjątkowo ładnym wnętrzem, a za razem funkcjonalnym.

Wizualizacje
Projekt łazienki Cersanit

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby zobaczyć galerie

Lista produktów
użytych w projekcie
Projekt łazienki Cersanit

Chcesz otrzymać listę produktów do tego projektu? Podaj swój adres mailowy. 

[table id=203 responsive="scroll" /]

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

tubadzin
topsanit
Solidne drzwi
Perfekt-lazienka
Perfect market
maxlight
Leroy merlin
lazienkaplus
exellent
cersanit
artforma
armatura24
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram

inne projekty

Rzuć okiem jeszcze na projekty poniżej,
mogą Ci się spodobać

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera