Projekt łazienki Leroy Merlin

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Toaleta podwieszana w zabudowie

(Projekt łazienki Leroy Merlin)

Zaprojektowaliśmy łazienkę, która jest jednocześnie funkcjonalna i wyjątkowa. Im mniej i prościej, tym zdecydowanie lepiej. W łazience znajduje się biała ceramika, dopełniająca całość. Królująca tu biel sprawia, że łazienka jest ponadczasowa, a dzięki temu uniwersalna – pasuje do wystroju całego mieszkania. Umywalka wpuszczana w blat zajmuje stosunkowo nie wiele miejsca. Estetykę wnętrza podnosi fakt, iż elementy takie jak rury czy syfon, zostały zgrabnie zabudowane. Wybór umywalki tego typu zapewnia ochronę mebli przed bezpośrednim kontaktem z wodą. Lekkości aranżacji dodaje wisząca miska WC – dzięki niej łatwiej utrzymać podłogę w czystości. Tworzy również złudzenie optyczne większej przestrzeni, ponieważ powierzchnia pod miską jest dostępna.

Odpływ liniowy

(Projekt łazienki Leroy Merlin)

W pomieszczeniu zainstalowany został odpływ liniowy, czyli podłużna konstrukcja odprowadzająca wodę spod prysznica. Jest to niezwykle praktyczne rozwiązanie. Jego podstawową zaletą jest łatwość w czyszczeniu. Jest bardziej estetyczna, a dzięki płaskiej powierzchni dużo łatwiej czyścić. Decydując się na takie rozwiązanie zyskaliśmy ponadto więcej miejsca w łazience. Powierzchnia odpływu jest antypoślizgowa, a brak brodzika oznacza brak progu, co podnosi bezpieczeństwo użytkowania. Odpływ linowy idealnie komponuje się z szybą prysznicową tylu walk-in. Zamontowanie w łazience deszczownicy sprawia, że we wnętrzu można się poczuć jak w salonie spa. Rozproszony strumień wody masuje ciało oraz pozwala lepiej się zrelaksować.

Skandynawskie wnętrze

(Projekt łazienki Leroy Merlin)

Łazienka jest jasna, dobrze oświetlona, ale przytulna. Postawiliśmy na płytki podłogowe imitujące drewno, które nadają wnętrzu ciepło i świetnie komponują się z jasnymi barwami. Dzięki dobremu oświetleniu przestrzeń wygląda na większą i czystszą. Funkcję oświetlenia głównego pełni palfon, zaś oświetlenie poszczególnych stref wykorzystaliśmy lampy LED. W łazience w stylu skandynawskim liczy się przede wszystkim funkcjonalność, porządek oraz poczucie ładu i harmonii. Właśnie dlatego wszelkie dodatki są stonowane i dobrze przemyślane. Aranżacja łazienki jest niepowtarzalna i wyjątkowa, przyjazna dla domowników. Projekt wykonany mniejszym kosztem jest równie efektowny, ponadczasowy oraz ma uniwersalny charakter.

Wizualizacje
Projekt łazienki Leroy Merlin

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby zobaczyć galerie

Lista produktów
użytych w projekcie
Projekt łazienki Leroy Merlin

Chcesz otrzymać listę produktów do tego projektu? Podaj swój adres mailowy. 

[table id=106 responsive="scroll" /]

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

tubadzin
opoczno
magnatfarby
Leroy merlin
halogen
cersanit
Castorama
Armatura krakowska
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram

inne projekty

Rzuć okiem jeszcze na projekty poniżej,
mogą Ci się spodobać

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera