Projekt łazienki na poddaszu z wanną

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
projekt-lazienki-na-poddaszu-z-wanna (6)

Doskonała adaptacja poddasza

(Projekt łazienki na poddaszu z wanną)

Poddasze wymaga przemyślanych rozwiązań. Aranżacja tego wyjątkowego wnętrza wymaga konsultacji z projektantem wnętrz, ponieważ wystrój pomieszczenia o nietypowym kształcie może sprawić trudność. Okno w łazience nie zobowiązuje do tego, by nie zadbać o odpowiednie oświetlenie wnętrza. Prócz oświetlenia głównego jakim są lampy sufitowe, w pomieszczeniu znajduje się piękne oświetlenie lustra. Tę część łazienki oświetla lampa wisząca, która doskonale ozdabia wnętrze. Warto nadmienić, iż zarówno bateria wannowa, jak i bateria umywalkowa są utrzymane w tej samej stylistyce. Są to baterie podtynkowe, które gwarantują elegancki wygląd oraz łatwe utrzymanie czystości. Mocowania elementów zostały ukryte, co wpływa na estetyczny efekt wizualny.
projekt-lazienki-na-poddaszu-z-wanna (2)

Wyjątkowe płytki

(Projekt łazienki na poddaszu z wanną)

Płytki drewnopodobne doskonale sprawdzają się w łazience. Drewniane płytki dodają ciepła wnętrzu urządzonym zgodnie z nowoczesnymi trendami. Produkty z drewna są doskonałą alternatywą dla boazerii, desek i parkietu. Płytki drewnopodobne nawiązują do natury i wspaniale komponują się z szarością oraz białą ceramiką. Wyjątkowy design oraz doskonała wytrzymałość i funkcjonalność te cechy idealnie opisują płytki imitujące drewno. Ich trwałość nie zmienia się w kontakcie z wodą, dodatkowo ich cena jest znacznie mniejsza niż w przypadku naturalnego drewna. Istotny również jest fakt, iż wybór tego typu płytek gwarantuje oszczędność czasu na zabiegi pielęgnacyjne.
projekt-lazienki-na-poddaszu-z-wanna (4)

Harmonijna całość

(Projekt łazienki na poddaszu z wanną)

W projektowaniu wnętrz domu ważna jest konsekwencja, należy trzymać się wybranych zasad i założeń. Trzeba mieć na uwadze fakt, by wnętrze stylistycznie korespondowało z pozostałymi pomieszczeniami w domu. Dzięki spójnej stylistyce z łatwością możemy wymieniać dowolne akcesoria. Ta łatwość zmiany dodatków, pozwala na szybkie i łatwe odświeżenie wnętrza, bez dużego nakładu finansowego. Projekt łazienki gdzie króluje połączenie jasnego drewna, bieli oraz szarości sprawia, że samo spojrzenie na taki wystój wnętrza pomoże nam rozluźnić się po ciężkim dniu. Aranżacja wnętrza udowadnia, że pomieszczenia na poddaszu mogą prezentować się doskonale.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Łazienki

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.