Projekt łazienki oraz małe WC

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
projekt-lazienki-oraz-male-wc (12)

Toaleta

(Projekt łazienki oraz małe WC)

WC zazwyczaj umieszczone jest w pobliżu wejścia i pokoju dziennego. Przeznaczonej jest dla gości oraz domowników przebywających w tej części domu. Projekt przedstawia niewielkie pomieszczenie, gdzie znajduje się jedynie miska wisząca oraz umywalka z lustrem. Małe WC posiada właściwie rozplanowane urządzenia, co gwarantuje komfort korzystania z toalety. Na ścianie w obu pomieszczeniach – małym WC oraz łazience – elementem wyjątkowym jest ściana z mozaiką. W obu wnętrzach jest taka sama, co spaja aranżację wnętrz domu w jednolitą stylistycznie całość. Podwieszana miska WC ułatwia sprzątanie podłogi oraz daje wrażenie większego metrażu, ponieważ nie styka się z podłogą.
projekt-lazienki-oraz-male-wc (4)

Prysznic

(Projekt łazienki oraz małe WC)

W projekcie łazienki w strefie kąpielowej znajduje się obszerny prysznic. Niski brodzik to większe bezpieczeństwo podczas użytkowania. Zestaw prysznicowy wyposażony jest w deszczownicę. Element wyposażenia sprawia, iż można się poczuć niczym w salonie SPA. Dlaczego? Deszczownica masuje ciało, co wpływa na większy relaks podczas korzystania z prysznica. Co więcej użytkownik tego typu rozwiązania podczas kąpieli posiada dwie wolne ręce, co jest gwarancją lepszej wygody. Dodatkowo regulowany strumień wody daje spełnia funkcję hydromasażu lub delikatnej mżawki. Prysznic to doskonała opcja dla osób, które cenią swój czas oraz pieniądze – rachunki przy posiadaniu prysznica są znacznie niższe.
projekt-lazienki-oraz-male-wc (6)

Wklejane lustro

(Projekt łazienki oraz małe WC)

We wnętrzu dominują jasne kolory, co powiększa je optycznie. Dodatkowym elementem, który wpływa na poczucie większej przestrzeni jest lustro. W łazience znajduje się lustro wklejane, które nie posiada ram. Najistotniejszą funkcją lustra w łazience jest możliwość dokładnego przejrzenia się. Lustro pełni również funkcję dekoracyjną. W łazience nie mogło się obejść bez grzejnika. Został umieszczony w takim miejscu by służył w sposób jak najbardziej wydajny. Podczas umiejscowienia grzejnika mieliśmy na uwadze kwestię estetyczną. Został dopasowany do wystroju wnętrza.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Łazienki

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.