Projekt łazienki w stylu nowoczesnym

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
projekt-lazienki-w-stylu-nowoczenym (4)

Płytki z motywem marmuru

(Projekt łazienki w stylu nowoczesnym)

Projekt łazienki to prawdziwa gratka dla miłośników stylu nowoczesnego! Projekt łazienki utrzymany jest w kolorystyce bieli, czerni oraz ciemnego odcienia drewna. Wspaniały efekt aranżacyjny tworzą tu płytki gresowe szkliwione z motywem marmuru. Odbijają światło przez co dodają głębi, powiększają wnętrze i nadają elegancji oraz luksusu. Nad umywalką nablatową znajduje się designerskie lustro w kształcie koła. Umywalka tego typu zapewnia miejsce do przechowywania w szafce, na której się opiera. Nie mogło zabraknąć tu miski ustępowej wiszącej. Jej brak kontaktu z podłogą gwarantuje łatwe sprzątanie i złudzenie optyczne większego metrażu wnętrza. Ponadto oprócz modernistycznego wyglądu, podnosi estetykę wnętrza poprzez ukrycie mechanizmu spłukującego wodę. Widoczny jest jedynie przycisk spłukujący.
projekt-lazienki-w-stylu-nowoczenym (10)

Oświetlenie w łazience

(Projekt łazienki w stylu nowoczesnym)

Oświetlenie łazienkowe to istotna kwestia, często przez wielu ignorowana. Jest szczególnie ważna w łazience gdzie wykorzystane zostały ciemniejsze płytki. Oświetlenie ma za zadanie nie tylko dać światło do swobodnego wykonywania podstawowych czynności w łazience. Ma również wydobywać piękno użytych materiałów wykończeniowych we wnętrzu. Odpowiednie oświetlenie lustra jest szczególnie ważne, ponieważ to tutaj wykonuje się zabiegi pielęgnacyjne. Oświetlenie strefy kąpielowej zwiększa bezpieczeństwo korzystania z prysznica. W naszym projekcie zastosowaliśmy oprawę wodoodporną LED, która zapewnia ochronę przed bezpośrednim strumieniem wody. Niewielki rozmiar elementów oświetlających wkomponowuje się w styl wnętrza, nie przytłacza swoją obecnością oraz pozwala skupić uwagę na pięknych elementach w łazience.
projekt-lazienki-w-stylu-nowoczenym (7)

Strefa prysznicowa

(Projekt łazienki w stylu nowoczesnym)

Strefę prysznicową stanowi deszczownica, bateria oraz wręcz niewidzialna szyba prysznicowa. Brak wyraźnych granic powiększa optycznie wnętrze. Efekt ten potęguje brak brodzika. Brak progu i ram prysznicowych sprawia, że strefy w łazience przenikają się wzajemnie, przestrzeń jest znacznie powiększona. Jest to jakże modny ostatnio prysznic typu walk-in. Między drzwiami a strefą kąpielową na całej długości ściany umieszczone zostało lustro, które rozjaśnia łazienkę oraz sprawia, że można swobodnie przejrzeć się, obejrzeć całą swoją sylwetkę. Stworzony przez nas projekt łazienki cechuje właściwe oświetlenie, doskonały styl oraz wysoka jakość. Efekt końcowy jest zachwycający!
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Łazienki

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.