Projekt łazienki z płytkami w heksagony

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
1

Umywalka nablatowa

(Projekt łazienki z płytkami w heksagony)

Umywalka nablatowa stanowi spójną kompozycję z okrągłym lustrem, które dodatkowo podświetlone prezentuje się niezwykle efektownie. Duża szafka jest praktycznym rozwiązaniem gdy mamy wiele rzeczy do przechowywania. Ciemny kolor mebla stanowi akcent całej aranżacji, a w połączeniu z płytkami w kształcie heksagonu tworzy nowoczesną aranżację.
4

Wanna z prysznicem

(Projekt łazienki z płytkami w heksagony)

Gdy we wnętrzu nie ma wystarczająco dużo przestrzeni, dobrym rozwiązaniem będzie wanna z parawanem nawannowym. Podświetlenie wanny profilem led tworzy niepowtarzalny klimat, co w przypadku długich kąpieli sprawdzi się fantastycznie. Płytki podłogowe, które zgrabnie przechodzą na wannę i ścianę wprowadzają harmonię i optycznie poszerzają wnętrze.
2

Zabudowa stelaża WC

(Projekt łazienki z płytkami w heksagony)

Istotnym założeniem projektu było maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Lustrzane fronty zabudowy stelaża WC odbijają przestrzeń, co nie powoduje efektu przytłoczenia. Płytki heksagonalne w kolorze ciemnej szarości zostały zestawione z gładkimi wielkoformatowymi płytami w nieco jaśniejszym odcieniu, dzięki czemu wnętrze prezentuje się nowocześnie i zarazem ponadczasowo.
Alicja-100x100
Projektant
alicja
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Łazienki

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.