Projekt łazienki z różowymi płytkami

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Podwójne lustro

(Projekt łazienki z różowymi płytkami)

Aranżując wnętrze łazienki, warto pomyśleć o zakupie odpowiedniego lustra. W nowoczesnych wnętrzach o ścianach wyłożonych różowymi płytkami świetnie sprawdzi się podwójne lustro z charakterystycznymi, okrągłymi wycięciami. Pod takim lustrem często umieszcza się blat z dwoma niewielkimi umywalkami oraz bateriami kranowymi. W pobliżu warto też położyć ręcznik oraz mydło, najlepiej w płynie. Czarne szafki pod blatem są doskonale widoczne dzięki wyraźnemu kontrastowi z kolorystyką ścian.

Wanna wolnostojąca

(Projekt łazienki z różowymi płytkami)

Wanna wolnostojąca to funkcjonalny model, który warto umieścić pod ścianą. Model o idealnie dobranych rozmiarach zapewni Tobie i Twoim domownikom możliwość codziennego delektowania się ciepłą i przyjemną kąpielą. O odpowiednie doświetlenie miejsca dba nietypowe oświetlenie w kształcie dwóch nierównych, połączonych ze sobą kółek. Kolorystyka wanny dopasowana jest do koloru płytek zdobiących większość ścian. Nieopodal mebla umieszczono nowoczesny, podwieszany sedes.

Zabudowa nad WC

(Projekt łazienki z różowymi płytkami)

Odpowiednio zaprojektowaną, czarną szafkę najlepiej jest umieścić nad zawieszonym na ścianie WC. Mebel ten doskonale nadaje się do przechowywania rozmaitych kosmetyków, środków czystości oraz artykułów higienicznych. Funkcjonalne, przesuwne drzwi zwiększają wygodę użytkowania modelu. Szafka jest doskonale widoczna w łazience dzięki wyraźnie odcinającej się od ubarwienia pozostałych (białych bądź różowych) elementów wyposażenia ciemnej kolorystyce.

Wizualizacje
Projekt łazienki z różowymi płytkami

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby zobaczyć galerie

Lista produktów
użytych w projekcie
Projekt łazienki z różowymi płytkami

Chcesz otrzymać listę produktów do tego projektu? Podaj swój adres mailowy. 

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

No data was found
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram

inne projekty

Rzuć okiem jeszcze na projekty poniżej,
mogą Ci się spodobać

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera