Projekt łazienki z różowymi płytkami

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Projekt łazienki z różowymi płytkami (1)

Podwójne lustro

(Projekt łazienki z różowymi płytkami)

Aranżując wnętrze łazienki, warto pomyśleć o zakupie odpowiedniego lustra. W nowoczesnych wnętrzach o ścianach wyłożonych różowymi płytkami świetnie sprawdzi się podwójne lustro z charakterystycznymi, okrągłymi wycięciami. Pod takim lustrem często umieszcza się blat z dwoma niewielkimi umywalkami oraz bateriami kranowymi. W pobliżu warto też położyć ręcznik oraz mydło, najlepiej w płynie. Czarne szafki pod blatem są doskonale widoczne dzięki wyraźnemu kontrastowi z kolorystyką ścian.
Projekt łazienki z różowymi płytkami (4)

Wanna wolnostojąca

(Projekt łazienki z różowymi płytkami)

Wanna wolnostojąca to funkcjonalny model, który warto umieścić pod ścianą. Model o idealnie dobranych rozmiarach zapewni Tobie i Twoim domownikom możliwość codziennego delektowania się ciepłą i przyjemną kąpielą. O odpowiednie doświetlenie miejsca dba nietypowe oświetlenie w kształcie dwóch nierównych, połączonych ze sobą kółek. Kolorystyka wanny dopasowana jest do koloru płytek zdobiących większość ścian. Nieopodal mebla umieszczono nowoczesny, podwieszany sedes.
Projekt łazienki z różowymi płytkami (5)

Zabudowa nad WC

(Projekt łazienki z różowymi płytkami)

Odpowiednio zaprojektowaną, czarną szafkę najlepiej jest umieścić nad zawieszonym na ścianie WC. Mebel ten doskonale nadaje się do przechowywania rozmaitych kosmetyków, środków czystości oraz artykułów higienicznych. Funkcjonalne, przesuwne drzwi zwiększają wygodę użytkowania modelu. Szafka jest doskonale widoczna w łazience dzięki wyraźnie odcinającej się od ubarwienia pozostałych (białych bądź różowych) elementów wyposażenia ciemnej kolorystyce.
Alicja-100x100
Projektant
alicja
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Łazienki

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.