Projekt łazienki z seledynowymi płytkami

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Nowoczesny styl

(Projekt łazienki z seledynowymi płytkami)

Prosty w formie, zachwycający elegancją i doskonałym doborem elementów dekoracyjnych oraz zapewniający funkcjonalność- to charakterystyczne walory stylu nowoczesnego i dewiza designu tego projektu. Łazienkę tę cechuje minimalizm, dobrej jakości materiały, stonowana kolorystyka oraz dbałość o detale. Wyjątkowym akcentem designu jest prysznic w stylu walk-in w zachwycającej formie industrialnej. Wybrana armatura koreluje z elementami łazienkowymi dzięki powielającemu się akcentowi głębokiej czerni, charakterystycznej dla stylu współczesnego.

Panele podłogowe

(Projekt łazienki z seledynowymi płytkami)

Gdy zamiarem projektowym jest stworzenie łazienki o luksusowym klimacie, kojarzącym się z odpoczynkiem i relaksem, panele podłogowe wodoodporne to wart rozważenia element wykończenia. Przemyślany wybór materiałów to kluczowy etap projektowy, panele laminowane o wysokim poziomie odporności na wilgoć zapewniają nie tylko funkcjonalność, ale i nadają łazience intymnego charakteru w ciepłej odsłonie.

Oświetlenie

(Projekt łazienki z seledynowymi płytkami)

Oświetlenie odgrywa niezwykle ważną rolę w każdym pomieszczeniu, a kluczową w przestrzeni łazienkowej bez okien. Element ten zaważa o efekcie przestronności wnętrza, dlatego projekt tej łazienki uwzględnił nowoczesne rozwiązania w postaci źródeł światła funkcjonalnego- wisząca lampa w stylu industrialnym, jak i dekoracyjnego- wodoodporna listwa led w strefie kąpielowej, podświetlane lustro.

Wizualizacje
Projekt łazienki z seledynowymi płytkami

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby zobaczyć galerie

Lista produktów
użytych w projekcie
Projekt łazienki z seledynowymi płytkami

Chcesz otrzymać listę produktów do tego projektu? Podaj swój adres mailowy. 

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

No data was found
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram

inne projekty

Rzuć okiem jeszcze na projekty poniżej,
mogą Ci się spodobać

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera