Łazienka z zielonymi płytkami

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
projekt łazienki (3)

Nowoczesny styl

(Łazienka z zielonymi płytkami)

Prosty w formie, zachwycający elegancją i doskonałym doborem elementów dekoracyjnych oraz zapewniający funkcjonalność- to charakterystyczne walory stylu nowoczesnego i dewiza designu tego projektu. Łazienkę tę cechuje minimalizm, dobrej jakości materiały, stonowana kolorystyka oraz dbałość o detale. Wyjątkowym akcentem designu jest prysznic w stylu walk-in w zachwycającej formie industrialnej. Wybrana armatura koreluje z elementami łazienkowymi dzięki powielającemu się akcentowi głębokiej czerni, charakterystycznej dla stylu współczesnego.
projekt łazienki (4)

Panele podłogowe

(Łazienka z zielonymi płytkami)

Gdy zamiarem projektowym jest stworzenie łazienki o luksusowym klimacie, kojarzącym się z odpoczynkiem i relaksem, panele podłogowe wodoodporne to wart rozważenia element wykończenia. Przemyślany wybór materiałów to kluczowy etap projektowy, panele laminowane o wysokim poziomie odporności na wilgoć zapewniają nie tylko funkcjonalność, ale i nadają łazience intymnego charakteru w ciepłej odsłonie.
projekt lazienki (1)

Oświetlenie

(Łazienka z zielonymi płytkami)

Oświetlenie odgrywa niezwykle ważną rolę w każdym pomieszczeniu, a kluczową w przestrzeni łazienkowej bez okien. Element ten zaważa o efekcie przestronności wnętrza, dlatego projekt tej łazienki uwzględnił nowoczesne rozwiązania w postaci źródeł światła funkcjonalnego- wisząca lampa w stylu industrialnym, jak i dekoracyjnego- wodoodporna listwa led w strefie kąpielowej, podświetlane lustro.
Alicja-100x100
Projektant
alicja
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Łazienki

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.