Projekt nowoczesnej łazienki

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Miska WC wisząca

(Projekt nowoczesnej łazienki)

Łazienka oprócz spełniania funkcji higienicznych, warto aby była zaaranżowana stylowo oraz efektownie. Świetnie urządzona łazienka to również zachowanie zasad ergonomii. Głęboka czerń potrzebuje stonowanego kompana, w postaci drewna, które ociepla wnętrze – barwy wzajemnie się uzupełniają. Praktycznym akcesorium wyposażenia toalety jest podwieszana miska WC. Toaleta podwieszana ma wiele zalet. Doskonale wpasowują się estetycznie w aranżację łazienki. Montaż miski wiszącej sprawia, że zyskaliśmy wolne miejsce pod toaletą. Podłogę łatwo można umyć, zachowując jej nieskazitelną czystość. Brak kontaktu miski z podłogą sprawia, że metraż łazienki wydaje się być większy. Wybór tego typu miski to użyteczność oraz wygoda eksploatacji, a to istotne walory funkcjonalnej łazienki.

Prysznic walk-in

(Projekt nowoczesnej łazienki)

W łazience zamontowany został prysznic typu walk-in. Kabina typu walk-in nie posiada zamykanych drzwi. Ograniczona jest jedną szklaną ścianką. Charakteryzuje się ona prostą, ale przy tym bardzo elegancką formą. Prysznic nie wymaga brodzika prysznicowego – na podłodze zainstalowany został odpływ liniowy. Obszerna przestrzeń prysznicowa tworzy przestrzeń do odprężenia i relaksu. Praktycznym, jak i estetycznym rozwiązaniem jest ścianka prysznicowa. Przezroczysta szklana tafla to skuteczna osłona przed chlapiącą wodą. Brak progu w brodziku oraz wyraźnych ram tafli ściany prysznicowej, sprawiają, że mamy poczucie braku jednoznacznych granic strefy kąpielowej. Zabieg ten powoduje, że przestrzeń łazienki jest znacznie większa.

Owalne lustro w czarnej ramie

(Projekt nowoczesnej łazienki)

Trudno sobie wyobrazić łazienkę bez lustra. My zdecydowaliśmy się na lustro owalne w eleganckiej czarnej ramie, które idealnie wpisuje się w aranżację wnętrza. Jest piękną dekoracją, a także służy do wykonywania bardziej precyzyjnych zabiegów pielęgnacyjnych wokół twarzy. Okrągłe lustro to świetny pomysł, by zdynamizować symetryczną i spokojną przestrzeń. W łazience nie mogło zabraknąć szafek, które pomagają w utrzymaniu ładu, aby nie zagracić wnętrza. Wszystko, co można schować nie jest wystawione na światło dzienne. Panuje tu harmonia i porządek, czyli wszystko to, co ważne we wnętrzach.

Wizualizacje
Projekt nowoczesnej łazienki

Lista produktów
użytych w projekcie
Projekt nowoczesnej łazienki

Lp.Nazwa produktu
1SZAFKA POD UMYWALKĘ
2SZAFKA NA PRALKĘ
3SZAFKA NAD WC
4LUSTRO ŚCIENNE OK.65x250cm
5UMYWALKA NABLATOWA CERSANIT CREA 50 PROSTOKĄTNA
6MISKA ZAWIESZANA CERSANIT CASPIA CLEANON Z KRYTYM MONTAŻEM BEZ DESKI
7DESKA CERSANIT CASPIA SLIM DUROPLASTOWA
8STELAŻ PODTYNKOWY CERSANIT HI-TEC DO WC
9PRZYCISK CERSANIT HI-TEC BLICK CZARNY
10BATERIA UMYWALKOWA TRES SLIM COLORS KOLOR CZARNY MATOWY
11ZESTAW NATRYSKOWY Z BATERIĄ TERMOSTATYCZNĄ BLOCK SYSTEM COLORS KOLOR CZARNY MATOWY
12LUSTRO AMBIENT SLIM – DŁUGIE W CZARNEJ RAMIE 50X115CM
13WIESZAK NA RĘCZNIKI SUFITOWY METALOWY PODWÓJNY XS
14GRZEJNIK DRABINKOWY
15LAMPA WISZĄCA MAXLIGHT ORGANIC I GOLD
16DRZWI PRYSZNICOWE szer.ok.117cm
17OPRAWA WPUSZCZANA W SUFIT KWADRATOWA STAR 301796 POLUX ALUMINIOWA
18FARBA TIKKURILA NCS S-8500 N DO ŁAZIENEK/3m² - 0,9l
19FARBA MAGNAT CERAMIC BIAŁY 2,5 L

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

Projekt nowoczesnej łazienki
Projekt nowoczesnej łazienki
Projekt nowoczesnej łazienki
Projekt nowoczesnej łazienki
Projekt nowoczesnej łazienki
Projekt nowoczesnej łazienki
Projekt nowoczesnej łazienki
Projekt nowoczesnej łazienki
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on pinterest
Pinterest
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Share on skype
Skype
Share on whatsapp
WhatsApp
Zobacz inne projekty:
error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera