Projekt wnętrza nowoczesnego łazienka

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Projekt-wnetrza-nowoczesnego-lazienka6

Umywalka nablatowa

(Projekt wnętrza nowoczesnego łazienka)

Projekt przedstawia łazienkę, która zachwyca swoją prostotą, a zastosowane w niej formy oraz materiały nadają wnętrzu charakteru. Po wejściu do łazienki naszym oczom ukazuje się designerskie lustro, które zawisło nad stylową umywalką. Umywalka nablatowa to świetne rozwiązanie, ponieważ zyskujemy dodatkowe miejsce do przechowywania np. ulubionych kosmetyków. Szafka pod umywalka wraz ze stylową armaturą stanowi naturalny element wystroju wnętrza. Wnętrze w odcieniach czerni i bieli, może wydawać się zimne, jednak ociepla je jasne drewno, tworząc harmonijną i spójną całość. Łazienka jest komfortowa i elegancka, ale także posiada funkcjonalne rozwiązania, które zapewnią higienę oraz wygodę podczas korzystania z pomieszczenia.
Projekt-wnetrza-nowoczesnego-lazienka3

Oświetlenie funkcyjne

(Projekt wnętrza nowoczesnego łazienka)

Oświetleniem funkcyjnym w łazience jest światło znajdujące się nad lustrem. Rzuci ono równomierne światło na twarz, co w trakcie codziennego użytkowania, np. wykonywania makijażu czy golenia pozwoli na dokładność, co idzie w parze z oszczędnością czasu. Oświetlenie główne łazienki równomiernie oświetli całe pomieszczenie. Światło we wnętrzu łazienki nie tylko pozwoli funkcjonować w niej bez problemu, ale tworzy też niepowtarzalny klimat. Wybraliśmy oświetlenie łazienkowe, które jest odporne na wilgoć oraz wodę. Odpowiedni wybór zapewnia rozjaśnienie pomieszczenia, odmienia jego charakter. W łazience znajduje się kabina walk-in, która podkreśla minimalistyczny design. Nadaje ona pomieszczeniu lekkości optycznej, ponieważ składa się ze szkła, co wprowadza dużo światła do łazienki.
Projekt-wnetrza-nowoczesnego-lazienka8

Płytki drewnopodobne

(Projekt wnętrza nowoczesnego łazienka)

Na podłodze pojawiły się płytki drewnopodobne, które są odporne na działanie wody oraz posiadają większą wytrzymałość na uszkodzenia niż inne powierzchnie. Płytki świetnie współgrają z ogrzewaniem podłogowym, dłużej utrzymują ciepło. W łazience znajduje się wisząca miska WC, która nie ma styczności z podłogą. Zabieg ten powoduje że łazienka optycznie wydaje się większa. Wybór odpowiedniej zabudowy meblowej do łazienki pozwala zaoszczędzić dodatkowe cenne miejsce we wnętrzu. Meble zostały poprowadzone od podłogi, aż po sam sufit, jest to rozwiązanie niezwykle praktyczne. Daje dużo miejsca do przechowywania oraz ułatwia utrzymanie mebli w czystości.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Łazienki

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.