Projekt wnętrza nowoczesnego łazienka

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Umywalka nablatowa

(Projekt wnętrza nowoczesnego łazienka)

Projekt przedstawia łazienkę, która zachwyca swoją prostotą, a zastosowane w niej formy oraz materiały nadają wnętrzu charakteru. Po wejściu do łazienki naszym oczom ukazuje się designerskie lustro, które zawisło nad stylową umywalką. Umywalka nablatowa to świetne rozwiązanie, ponieważ zyskujemy dodatkowe miejsce do przechowywania np. ulubionych kosmetyków. Szafka pod umywalka wraz ze stylową armaturą stanowi naturalny element wystroju wnętrza. Wnętrze w odcieniach czerni i bieli, może wydawać się zimne, jednak ociepla je jasne drewno, tworząc harmonijną i spójną całość. Łazienka jest komfortowa i elegancka, ale także posiada funkcjonalne rozwiązania, które zapewnią higienę oraz wygodę podczas korzystania z pomieszczenia.

Oświetlenie funkcyjne

(Projekt wnętrza nowoczesnego łazienka)

Oświetleniem funkcyjnym w łazience jest światło znajdujące się nad lustrem. Rzuci ono równomierne światło na twarz, co w trakcie codziennego użytkowania, np. wykonywania makijażu czy golenia pozwoli na dokładność, co idzie w parze z oszczędnością czasu. Oświetlenie główne łazienki równomiernie oświetli całe pomieszczenie. Światło we wnętrzu łazienki nie tylko pozwoli funkcjonować w niej bez problemu, ale tworzy też niepowtarzalny klimat. Wybraliśmy oświetlenie łazienkowe, które jest odporne na wilgoć oraz wodę. Odpowiedni wybór zapewnia rozjaśnienie pomieszczenia, odmienia jego charakter. W łazience znajduje się kabina walk-in, która podkreśla minimalistyczny design. Nadaje ona pomieszczeniu lekkości optycznej, ponieważ składa się ze szkła, co wprowadza dużo światła do łazienki.

Płytki drewnopodobne

(Projekt wnętrza nowoczesnego łazienka)

Na podłodze pojawiły się płytki drewnopodobne, które są odporne na działanie wody oraz posiadają większą wytrzymałość na uszkodzenia niż inne powierzchnie. Płytki świetnie współgrają z ogrzewaniem podłogowym, dłużej utrzymują ciepło. W łazience znajduje się wisząca miska WC, która nie ma styczności z podłogą. Zabieg ten powoduje że łazienka optycznie wydaje się większa. Wybór odpowiedniej zabudowy meblowej do łazienki pozwala zaoszczędzić dodatkowe cenne miejsce we wnętrzu. Meble zostały poprowadzone od podłogi, aż po sam sufit, jest to rozwiązanie niezwykle praktyczne. Daje dużo miejsca do przechowywania oraz ułatwia utrzymanie mebli w czystości.

Wizualizacje
Projekt wnętrza nowoczesnego łazienka

Lista produktów
użytych w projekcie
Projekt wnętrza nowoczesnego łazienka

Lp.Nazwa produktu
1Zestaw Cersanit Caspia miska WC CleanOn z deską wolnoopadającą i stelaż podtynkowy Hi-Tec
2PRZYCISK CERSANIT HI-TEC BLICK CZARNY
3UMYWALKA CERSANIT CASPIA
4Brodzik do kabiny prysznicowej płaski GRANADA 80 x 140 cm ROCA
5BATERIA UMYWALKOWA CERSANIT MILLE
6Grohe Eurocube zestaw prysznicowy podtynkowy chrom
7Kabina prysznicowa walk-in Cooke&Lewis Beloya 70 cm chrom/transparentna
8LUSTRO ŚCIENNE na paasku śr.65cm
9Eglo 96229 - LED Oświetlenie łazienkowe MANILVA LED/16W/230V
10Oprawa wodoodporna MR11 kwadratowa biała
11Grzejnik łazienkowy ZIG 50 / 110 TERMA
12SZAFKA POD UMYWALKĘ
13SZAFKA NA PRALKĘ
14SZAFKA NAD WC+OBUDOWA STELAŻA WC
15PŁYTKI GRESOWE TUBĄDZIN ROYAL PLACE WOOD 89,8x22,3CM / 3 KARTONY
16PŁYTKI ŚCIENNE Tubądzin Organic Matt White 89,8x32,8 /10 kartonów
17PŁYTKI ŚCIENNE Tubądzin Organic Matt Grey 89,8x32,8 / 3 kartony

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

Projekt wnętrza nowoczesnego łazienka
Projekt wnętrza nowoczesnego łazienka
Projekt wnętrza nowoczesnego łazienka
Projekt wnętrza nowoczesnego łazienka
Projekt wnętrza nowoczesnego łazienka
Projekt wnętrza nowoczesnego łazienka
Projekt wnętrza nowoczesnego łazienka
Projekt wnętrza nowoczesnego łazienka
Projekt wnętrza nowoczesnego łazienka
Projekt wnętrza nowoczesnego łazienka
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on pinterest
Pinterest
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Share on skype
Skype
Share on whatsapp
WhatsApp
Zobacz inne projekty:
error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera