Skandynawska łazienka

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Skandynawska łazienka

(Skandynawska łazienka)

Szybkie tempo życia powoduje, że potrzebujemy chwili na relaks i wyciszenie. Aby odpocząć, nabrać sił i zregenerować się wybieramy wyjście do SPA. Dlaczego nie możemy zaznać tego w domu? Sprawimy, że w zaprojektowanej przez nas łazience będą mogli się państwo poczuć jak w SPA. Piękna sceneria da uczucie komfortu, pozwoli maksymalnie się zrelaksować, odpocząć, odciąć od codzienności, oddać się chwili odosobnienia. W łazience znajduje się zawieszane WC. Zastosowaliśmy tu kolory uniwersalne – odcienie ciepłego beżu oraz naturalne materiały takie jak kamień. Przełamaliśmy to chłodne barwy szarości drewnem ocieplającym wnętrze.

Łazienka styl skandynawski drewno

(Skandynawska łazienka)

Łazienka jest funkcjonalna, a jednocześnie elegancka. Królują tu jasne barwy i naturalne drewno. Połączyliśmy tu wygodę i funkcjonalność. Biel ścian powiększa optycznie przestrzeń. Zadbaliśmy o to, aby wnętrze było dobrze doświetlone. Meble łazienkowe mają prosty kształt, są pozbawione ozdobników. Standardowa umywalka oraz szerokie lustro nad nią świetnie wpisują się w skandynawski styl. Jesteśmy przekonani, że dobrze będzie się tu czuć zarówno płeć żeńska, jak i męska. Wyjątkowy klimat naszej łazience nada oświetlenie – w tym lampy LED nad lustrem. Styl skandynawski pozwolił Nam na umieszczenie w łazience rośliny, która dopełnia całej aranżacji.

Łazienka skandynawska z prysznicem

(Skandynawska łazienka)

Prysznic typu walk-in to nasza propozycja, która sprawia że łazienka staje się niebanalnym wnętrzem. Strefa prysznica jest prawdziwą ozdobą łazienki. Łazienka jest miejscem wyciszenia, mentalnej i fizycznej odnowy. Pięknie sprawdzą się tu ozdoby w formie gustownych plakatów na ścianie naprzeciwko lustra. Grzejnik drabinkowy doskonale komponuje się w łazience, jest funkcjonalny. Grzejnik tego typu zajmuje mało miejsca i pełni funkcję wieszaka na mokre ręczniki. Estetyka wykonania oraz proste linie nadają nieprzeciętnej oryginalności. Łazienka w stylu skandynawskim to gwarancja ponadczasowości.

Wizualizacje
Skandynawska łazienka

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby zobaczyć galerie

Lista produktów
użytych w projekcie
Skandynawska łazienka

Chcesz otrzymać listę produktów do tego projektu? Podaj swój adres mailowy. 

[table id=34 responsive="scroll" /]

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

Złote plakaty
zarowka-led
Solidne drzwi
Leroy merlin
desenio
cersanit
Castorama
abc płytki
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram

inne projekty

W każdym tygodniu publikujemy nowe projekty.
Wróć do nas, aby skorzystać ze świeżych inspiracji

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera