Łazienka w Stylu Skandynawskim

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
styl skandynawski łazienka

łazienka styl skandynawski

(Łazienka w Stylu Skandynawskim)

Prostota, jasne kolory i nawiązanie do natury – wszystkie z tych cech wykorzystaliśmy w naszym projekcie łazienki w stylu skandynawskim. Dzięki temu udało nam się utworzyć spokojną, przytulną przestrzeń, która będzie pasować zarówno do nowoczesnych, jak i tradycyjnych mieszkań. Płytki drewnopodobne Opoczno idealnie komponują się z białymi meblami i szarymi podłogami, a brązowe elementy zastosowaliśmy również na blatach i zabudowanych półkach. Całość tworzy niebagatelną kompozycję, która przyciąga wzrok i umożliwia wykorzystanie różnych dekoracji. Do przełamania schematyczności stylu skandynawskiego użyliśmy niecodziennych płytek i mebli. Na szczególną uwagę zasługuje tu ogromne, okrągłe lustro, które łagodzi ostre krawędzie szafek i wzoru na ścianach. Dzięki takiemu zabiegowi udało nam się uniknąć nudy, która niekiedy może się wkraść do projektów opartych o najnowsze trendy.
łazienka w stylu skandynawskim

łazienka skandynawska

(Łazienka w Stylu Skandynawskim)

Łazienka musi być zarówno estetyczna, jak i funkcjonalna, aby mogła przez lata spełniać swoje zadanie i wyglądać dobrze. W tym projekcie postawiliśmy na proste urządzenia i armaturę, jednak kluczowy okazał się tu zestaw prysznicowy. Dzięki jego przeszklonym ściankom udało się uzyskać wrażenie optycznego powiększenia łazienki, co ma niebagatelne znaczenie w przypadku małych mieszkań. Srebrna bateria i deszczownica dodają elegancji i świetnie łączą się z chromowanym przyciskiem Adria nad toaletą. Na dużym blacie pod lustrem umieściliśmy umywalkę Ontario, a pod nim sporo białych szafek, które pomieszczą wszystkie niezbędne przedmioty, jakie powinny znaleźć się w łazience. Dodatkowe miejsce do przechowywania wygospodarowaliśmy również nad toaletą. Element ozdobny i praktyczny stanowią zabudowane półki, które nadają pomieszczeniu głębi i sprawiają, że nie jest ono bardziej intrygujące.
łazienka skandynawska

styl skandynawski łazienka

(Łazienka w Stylu Skandynawskim)

Podczas projektowania małych pomieszczeń zawsze zwracamy uwagę na to, by zmaksymalizować dostępną przestrzeń. W skandynawskiej łazience świetnie sprawdziły się więc zabudowane szafki i półki, a nawet tak z pozoru nieznaczne elementy, jak więc grzejnik Luxus. Zajmuje on mało miejsca, a jednocześnie może służyć jako wieszak na mokre ręczniki. Jego proste linie idealnie pasują do płytek w kształcie rombów, które ułożyliśmy po przeciwnych stronach łazienki. Dużą rolę w naszym projekcie ogrywa również oświetlenie. Na suficie umieściliśmy punktowe LED, z kolei nad lustrem zawisła efektowna, czarna lampa, która również wykorzystuje energooszczędną technologię. Tak zaprojektowana łazienka sprawdzi się nawet wtedy, gdy do dyspozycji ma się mały lub średni budżet. Zastosowane w niej meble, płytki i urządzenia pozwalają na osiągnięcie spektakularnego efektu małym kosztem i nakładem pracy. Taka skandynawska łazienka jest piękna, użyteczna i jeszcze długo nie wyjdzie z mody.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Łazienki

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.