Wanna w pełnej zabudowie z prysznicem

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
projekt łazienki (2)

Przechowywanie

(Wanna w pełnej zabudowie z prysznicem)

W projekcie łazienki dominuje biel z granatowym akcentem na ścianie. Te zestawienie kolorystyczne prezentuje się niezwykle elegancko i ponadczasowo. Kluczowym założeniem była duża ilość miejsca do przechowywania, dlatego została wykorzystana przestrzeń nad stelażem WC. Aby powiększyć optycznie wnętrze zaprojektowano lustrzane fronty. Biała ramka nawiązuje stylistycznie do pozostałych mebli w łazience. Płytki ułożone do połowy wysokości efektownie oddzielają meble wiszące tworząc harmonię w wnętrzu.
projekt łazienki (5)

Lustro z umywalką

(Wanna w pełnej zabudowie z prysznicem)

Biały kolor rewelacyjnie koresponduje z płytkami o fakturze drewna. Duża szafka pod umywalką pozwoli schować większość akcesoriów kosmetycznych, a niewielkie nóżki na których opiera się mebel dodają subtelności oraz dużej wygodny w utrzymaniu czystości. Idealnym uzupełnieniem tej zabudowy jest lustro z ukrytą szafką, które prezentuje się niezwykle stylowo. Oświetlenie boczne pozwala dobrze doświetlić twarz podczas codziennej pielęgnacji.
projekt łazienki (4)

Wanna z prysznicem

(Wanna w pełnej zabudowie z prysznicem)

Ważnym aspektem aranżacji łazienki była wanna w pełnej zabudowie z prysznicem. Taki pomysł świetnie rozwiąże problem rozchlapanej wody poza strefą kąpieli. Fenomenalnie połączona tymi samymi płytkami podłoga ze ścianą wanny, daje efekt optycznego wydłużenia przestrzeni. Wysoka zabudowa z dużym lustrem jest dopasowana stylistycznie do pozostałych mebli oraz umożliwia obejrzenie całej sylwetki. Naturalny akcent w postaci wiklinowego kosza dodaje klimatu, przez co wnętrze prezentuje się ponadczasowo.
Alicja-100x100
Projektant
alicja
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Łazienki

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.