Industrialny lokal

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
01.effectsResult

Industrialny lokal

(Industrialny lokal)

W tym lokalu zainspirowaliśmy się fabrycznym wnętrzem, charakterystycznym dla stylu industrialnego. Biel ścian eksponuje wiszące metalowe czarne lampy, wzorowanych na przemysłowych źródłach światła. Fronty lady wykonane z siatki przez swoją prostotę i szorstkość pasują do industrialnego wystroju. Za półotwartą ladą nie da się nie zauważyć niebanalnej ramy z liśćmi różnych roślin. W industrialnym wnętrzu unikamy dekoracji, jednak nie mogło tu zabraknąć ozdobnika w postaci grafik na ściany nawiązujących do sprzedawanych produktów.
04.effectsResult

Industrialny styl wnętrz

(Industrialny lokal)

Wchodząc do lokalu przenosimy się w lata 50. XX wieku do Stanów Zjednoczonych. Dziś styl industrialny to synonim luksusu i artyzmu. Zastosowanie surowych materiałów, prostota wyposażenia, kolorystyka ograniczona do brązu, czerni, bieli i ciemnego drewna idealne przełożenie przemysłowej estetyki na lokal. Tuż obok regału z produktami znajduje się wygodny fotel. Mebel ma intensywny kolor butelkowej zieleni – kolor przełamuje stonowane odcienie, jednak nie przeważa w nim. Jest to miejsce, gdzie klient może wygodnie się rozsiąść i spróbować przepysznej kawy. Zestawiliśmy meble przywodzące na myśl wyposażenie fabryczne z nowoczesnymi.
03.effectsResult

Wnętrze industrialne

(Industrialny lokal)

Idealnie w lokalu wpasowują się oszczędne w formach i kolorystyce skrzynki, będące ciekawą ozdobą oraz dodatkowym miejscem ekspozycji produktów. Symbolizują fascynację przemysłem i fabrykami. Aranżacja zaprezentowanego wnętrza jest odważna i ekscytująca. Okna pozostały nie zasłonięte, ponieważ światło w pomieszczeniach w stylu industrialnym jest niezwykle istotne. W lokalu świetnie sprawdza się ciemna podłoga – idealnie komponuje się z całością.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Lokalu

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.