Projekt biura

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Recepcja

(Projekt biura)

Urządzając recepcję, warto wziąć pod uwagę, że pomieszczenie to powinno być wygodne w użytku zarówno dla pracowników, jak i klientów. Centralnym jego punktem jest biurko, na którym można umieścić komputer oraz inne niezbędne akcesoria. Optymalne doświetlenie miejsca pracy zapewnią wiszące nad nim funkcjonalne lampy oraz oświetlenie punktowe na suficie. Znajdujący się przy ścianie regał doskonale nadaje się do przechowywania rozmaitych dokumentów urzędowych.

Poczekalnia

(Projekt biura)

Czekającym na wizytę w biurze pracownikom oraz kontrahentom trzeba zapewnić odpowiednie warunki. Umieszczone przy nowoczesnych, przeszklonych ścianach wygodne krzesła gwarantują komfort oczekiwania. Na usytuowanym pomiędzy nimi stoliku można postawić kawę, herbatę bądź talerzyk z ciastkiem dla gości. Dla zwiększenia wrażenia przytulności pomieszczenia warto ustawić na znajdujących się w pobliżu szafkach kwiaty w doniczkach oraz inne elementy ozdobne.

Miejsce spotkań

(Projekt biura)

Odpowiednio zaaranżowane miejsce spotkań powinno być urządzone możliwie jak najbardziej minimalistycznie. W centralnym miejscu trzeba umieścić niewielki, okrągły stolik na metalowych nogach. Zlokalizowane przy nich komfortowe krzesła świetnie sprawdzają się w trakcie nawet długich spotkań biznesowych. W zlokalizowanej przy ścianie szafie można trzymać różne niezbędne dokumenty firmowe. Utrzymany w ciemnej tonacji kolorystycznej mebel znakomicie kontrastuje z jasnym wyposażeniem wnętrza.

Wizualizacje
Projekt biura

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby zobaczyć galerie

Lista produktów
użytych w projekcie
Projekt biura

Chcesz otrzymać listę produktów do tego projektu? Podaj swój adres mailowy. 

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

No data was found
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram

inne projekty

Rzuć okiem jeszcze na projekty poniżej,
mogą Ci się spodobać

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera