Projekt gabinetu kosmetycznego

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Profesjonalne stanowisko kosmetyczne

(Projekt gabinetu kosmetycznego)

Doskonale zaprojektowana przestrzeń to nie tylko komfort podczas wykonywania pracy, ale także inwestycja pozwalająca przyciągnąć uwagę większej ilości klientów. Profesjonalnie prezentujące się wnętrze posiada odpowiedni klimat, jednocześnie spełnia wszystkie wymogi Sanepidu. Zaprojektowana przestrzeń usługowa spełnia wszystkie zasady ergonomii. Nie mogło zabraknąć tu właściwego oświetlenia, które ma za zadanie usprawnić i ułatwić pracę. Oświetlenie spełnia także funkcję dekoracyjną – lampy o ciekawym kształcie doskonale ozdabiają wnętrze. Ponadto oświetlenie w salonie tworzy wyjątkowy klimat, który sprzyja odczuwaniu relaksu. We wnętrzu pojawiają się złote metalowe dodatki, między innymi w eleganckim logo, wieszaku na ubrania, czy tez stoliku kawowym. Zabieg ten spaja wnętrze w jedną doskonałą całość.

Elegancka recepcja

(Projekt gabinetu kosmetycznego)

Wnętrze podzielone jest na strefy. Oprócz części przeznaczonej do wykonywania zabiegów istnieje tu recepcja. Ladę recepcyjną zdobi logo, zaś za nią znajduje się witryna z kosmetykami. Tuż obok umieściliśmy sofę wraz ze stolikiem kawowym, które stanowią poczekalnię. Dalej znajduje się wieszak – niepozorny element, ale jakże potrzebny! Umożliwia przechowywanie odzieży wierzchniej klientów. Piękna i wygodna kanapa z filiżanką kawy na gustownym stoliku umili czas oczekiwania w poczekalni. W salonie dominuje biel, która powiększa optycznie wnętrze. Barwa oprócz poczucia wrażenia przestronności potęguje również większą czystość oraz sterylność wnętrza, co jest niezwykle istotne w przypadku świadczenia tego typu usług.

Doskonałe wyposażenie

(Projekt gabinetu kosmetycznego)

Pięknym akcentem kolorystycznym we wnętrzu jest pudrowy róż, pojawiający się w dodatkach. Na ścianie pojawił się motyw marmuru, niezwykle modny oraz dodający elegancji wnętrzu. Wyposażenie wnętrza zostało skonstruowane w taki sposób by ułatwiać pracę, a jednocześnie by wyglądało profesjonalnie oraz schludnie. Komfort podczas pracy oraz wygodę klientów zapewniają regulowane obrotowe fotele. Tak profesjonalnie i gustownie wyglądający lokal świadczący usługi kosmetyczne będzie z całą pewnością chętnie odwiedzany. Jesteśmy przekonani, że gabinet kosmetyczny spełni wszystkie oczekiwania klientów, będzie miejscem gdzie z największą przyjemnością powróci!

Wizualizacje
Projekt gabinetu kosmetycznego

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby zobaczyć galerie

Lista produktów
użytych w projekcie
Projekt gabinetu kosmetycznego

Chcesz otrzymać listę produktów do tego projektu? Podaj swój adres mailowy. 

[table id=182 responsive="scroll" /]

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

Way fair
Vente Unique
Ubierz swoje ściany
Tohurt
Rea
Osky
magnatfarby
Ikea
exellent
Ceramistic
Allegro
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram

inne projekty

Rzuć okiem jeszcze na projekty poniżej,
mogą Ci się spodobać

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera