Projekt kawiarni z elementami folklorystycznymi

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Projekt kawiarni z elementami folklorystycznymi5

Lada oraz witryna w lokalu

(Projekt kawiarni z elementami folklorystycznymi)

Stworzyliśmy projekt kawiarni o uniwersalnej i eleganckiej aranżacji, która każdemu przypadnie do gustu. Otoczenie jest równie ważne jak dobra kawa – sprawia, że goście chętniej będą odwiedzać lokal. Kawiarnia to miejsce miłośników nie tylko gorącej aromatycznej kawy, ale także pysznych przekąsek, czy ciastek. Ważne jest, aby zadbać o ich odpowiednią ekspozycję. Idealnie posłuży do tego witryna w lokalu – zachwyci ona gości. Lada to ważny element wyposażenia kawiarni, który łączy funkcjonalność z estetyką wykonania. Idealnie komponuje się w całej aranżacji wnętrza. Znajdują się na niej ekspres do kawy oraz kasa fiskalna. Ze względu na to, iż jest w centrum lokalu została odpowiednio oświetlona. Zdecydowaliśmy się na lampy wiszące w kształcie żarówki, które są niebanalnym wyposażeniem wnętrza. Za ladą w tle widzimy drewniane logo, które zapewne zapadnie w pamięć. Lustra w kawiarni zdecydowanie poszerzają jej przestrzeń. Kolorystyka wnętrza utrzymana jest w kolorach bieli i beżu, przełamana delikatnym błękitnym odcieniem.
Projekt kawiarni z elementami folklorystycznymi

Tablica kredowa w kawiarni

(Projekt kawiarni z elementami folklorystycznymi)

Wystrój kawiarni przyciąga uwagę, każdy będzie mógł się tutaj czuć swobodnie oraz miło spędzić czas. Wybraliśmy stoliki kawiarniane w kwadratowym kształcie, które świetnie pasują do średnich pomieszczeń. Dodają wnętrzu lekkości i sprawiają, że staje się bardziej przytulne. Stolikom towarzyszą krzesła, które jako komplet prezentują się doskonale. Krzesła w odcieniu ciepłej bieli są odpowiednio wyprofilowane, zapewniają maksymalny komfort użytkowania. Na nich znajdują się miękkie poduszki z motywem folklorystycznym. Meble pozwolą wygodnie usiąść i cieszyć się spotkaniem z bliskimi.
Projekt kawiarni z elementami folklorystycznymi3

Folklorystyczny akcent

(Projekt kawiarni z elementami folklorystycznymi)

Designerska fototapeta z folklorystycznym wzorem nadaje wnętrzu oryginalności. Z całą pewnością ten widok wprawi w dobry nastrój! To niedrogi i efektowny pomysł na dekorację ściany. Fototapeta podkreśla indywidualność wnętrza. Ten unikalny efekt dodaje dużo dobrej energii. Idealnym uzupełnieniem wystroju są rośliny, które wprowadzają do wnętrza życie, świeżość i witalność. Kwitnące rośliny to wspaniały element dekoracyjny. Kwiaty w piękny sposób rozświetlają stoły. Zaprojektowaliśmy inspirujące wnętrze, które będzie przyciągać gości, gdzie będą mogli liczyć na wyborną kawę.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Lokalu

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.