Projekt Max

1 800 zł za pomieszczenie
  • Rzut 2d ustawienia wnętrza (3 propozycje)
  • Konsultacja (tel, mail) i wybór najlepszego ustawienia
  • Wizualizacja 3D wybranego projektu
  • Lista elementów wyposażenia zaproponowanego w projekcie
  • Projekt wykonawczy rysunki techniczne układu płytek, podwieszanych sufitów, sieci elektrycznej, gazowej i wodno-kanalizacyjnej oraz przyłączy
  • Kosztorys zawierający spis elementów, materiałów i orientacyjną rynkową cenę wykonania
  • Możliwość płatności w ratach - zapytaj o szczegóły

Projekt Max Przykład

Wykonujesz remont kuchni lub łazienki? 

To w tych pomieszczeniach jest najwięcej szczegółów technicznych do ustalenia, a dzięki realizacji projektu max będziesz spokojny o prawidłową realizacje projektu zaplanowanego na wizualizacjach. 

układ funkcjonalny 1

Po prawej stronie znajduje się umywalka, WC umieszczone po przeciwnej stronie. Prysznic z odpływem liniowym z zabudową na kosmetyki zaprojektowano na dłuższej ścianie, natomiast pralkę umieszczono w wysokiej zabudowie.

Projekt Max Przykład 2

układ fukncjonalny 2

W proponowanym układzie prysznic znajduje się obok umywalki. Pralkę zaproponowano w zabudowie otwartej wraz z szafkami wiszącymi.

Projekt Max Przykład 3

układ funkcjonalny 3

Ta propozycja jest modyfikacją koncepcji 2. Zaproponowano w tym układzie pralkę w wysokiej zabudowie. 

Projekt Max Przykład 4

Wizualizacje 3d

Wizualizacje są graficzną formą przedstawienia projektu. Na tym etapie można zobaczyć jaka kolorystyka wnętrza jest najbardziej odpowiednia. Na przykładzie układu funkcjonalnego nr 2 zostały wykonane wizualizacje, rysunki techniczne oraz kosztorys. 

PROJEKTY TECHNICZNE

rZUTY ŚCIAN

Projekt Max Przykład 15

wIDOKI ŚCIAN a I b

Na rysunkach z widokami ścian przedstawione jest rozmieszczenie płytek i sprzętów wraz z ich wymiarami.  

Projekt Max Przykład 16

wIDOKI ŚCIAN C I D

Projekt Max Przykład 17

Instalacje elektryczne

Projekt elektryki przedstawia dokładne rozmieszczenie oświetlenia oraz gniazdek, dzięki czemu wykonawcy będą mogli sprawnie zrealizować założenia projektowe.

Projekt Max Przykład 18
Projekt Max Przykład 19

Instalacje hydrauliczne

Rysunek przedstawia miejsca przyłączy wodno-kanalizacyjnych z wymiarami. 

Projekt Max Przykład 20

RZUT PODŁOGI

Na rysunku pokazany jest sposób ułożenia płytek wraz z wymiarami. 

Projekt Max Przykład 21

Rzut sufitu

Rysunek przedstawia projekt sufitu podwieszanego. Dzięki temu wykonawcy będą wiedzieli jaki obszar łazienki będzie zajmował sufit oraz na jakiej wysokości będzie zawieszony.

Projekt Max Przykład 22

zabudowa meblowa

Jest to szczegółowy rysunek dla stolarza przedstawiający wnętrze zabudowy meblowej wraz z wymiarami.

Projekt Max Przykład 23

Kosztorys Realizacji Projektu

Jest to zestawienie wszystkich produktów z uwzględnieniem ilości oraz ceny.

Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.