Projekt Max

155 zł Cena za m2
  • Rzut 2d ustawienia wnętrza (3 propozycje)
  • Konsultacja i wbór najlepszego ustawienia
  • Wizualizacja 3D wybranego projektu
  • Lista elementów wyposażenia zaproponowanego w projekcie
  • Projekt wykonawczy rysunki techniczne układu płytek, podwieszanych sufitów, sieci elektrycznej, gazowej i wodno-kanalizacyjnej oraz przyłączy
  • Kosztorys zawierający spis elementów, materiałów i orientacyjną rynkową cenę wykonania

Projekt Max Przykład

Realizacja remontu to za każdym razem duże wyzwanie. Projekt max jest dla tych, którzy chcą, aby każdy szczegół był zaplanowany odpowiednio wcześniej. W ramach dokumentacji technicznej otrzymasz wszelkie informacje w jaki sposób wykonać projekt widoczny na wizualizacjach.

HARMONOGRAM

Kliknij w harmonogram, aby powiększyć

UKŁADY FUNKCJONALNE

układ funkcjonalny 1

Projekt mieszkania przedstawia kuchnię w kształcie litery U z barkiem. Jest otwarta na jadalnię i salon. W przedpokoju znajduje się szafa ubraniowa oraz siedzisko z szafką na buty. Po przeciwnej stronie zaprojektowano pralkę i suszarkę w zabudowie. W łazience zaproponowano prysznic typu walk-in z odpływem liniowym oraz umywalkę nablatową. Jeden z trzech pokoi przeznaczony jest na gabinet, w którym zaproponowano również szafę ubraniową. Pozostałe dwa pomieszczenia to sypialnia i pokój gościnny.

UKŁAD FUNKCJONALNY 2

Projekt mieszkania przedstawia kuchnię jednorzędową z barkiem. Jest otwarta na jadalnię i salon. W przedpokoju po dwóch stronach znajduje się szafa ubraniowa oraz siedzisko z szafką na buty. W łazience zaproponowano prysznic z odpływem liniowym oraz pralkę i suszarkę. Jeden z trzech pokoi przeznaczony jest na gabinet, w którym zaproponowano szafę ubraniową oraz komodę. Pozostałe dwa pomieszczenia to sypialnia i pokój gościnny.

UKŁAD FUNKCJONALNY 3

Projekt mieszkania przedstawia kuchnię dwurzędową z barkiem. Jest otwarta na jadalnię i salon. Narożnik umieszczono w centralnej części salonu. W przedpokoju znajduje się szafa ubraniowa oraz siedzisko z szafką na buty. Po przeciwnej stronie zaprojektowano pralkę i suszarkę w zabudowie. W łazience znajduje się prysznic z odpływem liniowym oraz pralka z suszarką. Jeden z trzech pokoi przeznaczony jest na gabinet, w którym zaproponowano szafę ubraniową oraz komodę. Pozostałe dwa pomieszczenia to sypialnia i garderoba.

Wizualizacje 3d

Wizualizacje są graficzną formą przedstawienia projektu. Na tym etapie można zobaczyć jaka kolorystyka wnętrza jest najbardziej odpowiednia. Na przykładzie układu funkcjonalnego nr 3 zostały wykonane wizualizacje, rysunki techniczne oraz kosztorys. 

PROJEKTY TECHNICZNE

układ ścian

W przypadku zmiany układów ścian ważne jest prawidłowe wskazanie wybudowania nowych, ponieważ na tej podstawie został stworzony nowy układ funkcjonalny mieszkania. 

INSTALACJE ELEKTRYCZNE

Projekt elektryki przedstawia dokładne rozmieszczenie oświetlenia oraz gniazdek, dzięki czemu wykonawcy będą mogli sprawnie zrealizować założenia projektowe.

INSTALACJE HYDRAULICZNE

Rysunek przedstawia miejsca przyłączy wodno – kanalizacyjnych z wymiarami.

RZUT PODŁOGI

Na rysunku zaznaczony jest sposób ułożenia płytek oraz deski.

rzut sufitów

Rysunek przedstawia projekt sufitu podwieszanego. Dzięki temu wykonawcy będą wiedzieli jaki obszar we wnętrzu będzie zajmował sufit podwieszany oraz na jakiej wysokości należy go zawiesić.

Projekt łazienki

Na rysunkach z widokami ścian przedstawione jest rozmieszczenie płytek i sprzętów wraz z ich wymiarami.  

PROJEKT MEBLI NA WYMIAR

Na podstawie tych rysunków stolarz będzie mógł zrealizować projekt danego mebla.

zabudowa kuchenna

Rysunki zabudowy kuchennej przedstawiają rzut kuchni z dokładnymi wymiarami, widoki frontów, szafek a także sposób otwierania każdej z nich. 

KOSZTORYS

Jest to zestawienie wszystkich produktów użytych w projekcie z uwzględnieniem ilości oraz cen.