Projekt Max

120 zł Cena za m2
  • Rzut 2d ustawienia wnętrza (3 propozycje)
  • Konsultacja i wbór najlepszego ustawienia
  • Wizualizacja 3D wybranego projektu
  • Lista elementów wyposażenia zaproponowanego w projekcie
  • Projekt wykonawczy rysunki techniczne układu płytek, podwieszanych sufitów, sieci elektrycznej, gazowej i wodno-kanalizacyjnej oraz przyłączy
  • Kosztorys zawierający spis elementów, materiałów i orientacyjną rynkową cenę wykonania

Projekt Max Przykład

Realizacja remontu to za każdym razem duże wyzwanie.  Projekt max jest dla tych, którzy chcą, aby każdy szczegół był zaplanowany odpowiednio wcześniej. W ramach dokumentacji technicznej otrzymasz wszelkie informacje w jaki sposób wykonać projekt widoczny na wizualizacjach.

HARMONOGRAM

Kliknij w harmonogram, aby powiększyć

Projekt koncepcyjny 1

Projekt Max Przyklad Mieszkanie Dom 1

Projekt mieszkania zawiera: salon z jadalnią, strefę kuchenną oddziela tu wysunięty z wyspy bar. W salonie kanapa i fotel zwrócone w stronę kina domowego. Aneks kuchenny w zabudowie meblowej na wymiar. W przedpokoju szafa w zabudowie z pawlaczem. W sypialni przy łóżku stoliki nocne, szafa w zabudowie oraz stanowisko komputerowe. Pokój dziecięcy z przestrzenią na zabawę oraz naukę. W projekcie ujęto osobno łazienkę i dodatkowo WC. W łazience umieszczona została umywalka nadblatowa wraz z szafką, wanna oraz funkcjonalny bidet i misa WC. 

Projekt koncepcyjny 2

Projekt Max Przyklad Mieszkanie Dom 2

Projekt mieszkania zawiera: salon z jadalnią, strefę kuchenną oddziela tu wyspa z płytą indukcyjna i okalający ją bar. W salonie kanapa w kształcie litery L zwrócona w stronę kina domowego. Aneks kuchenny w zabudowie meblowej na wymiar. W przedpokoju umieszczona zabudowana szafa z siedziskiem i wieszakiem na okrycia wierzchnie. W sypialni przy łóżku stoliki nocne oraz szafa w zabudowie. Pokój dziecięcy z przestrzenią na zabawę oraz naukę (biurko przy oknie). W projekcie ujęto osobno łazienkę i pralnię. W łazience umieszczona została umywalka nadblatowa wraz z szafką,  wanna oraz funkcjonalny bidet i misa WC.

Projekt koncepcyjny 3

Projekt Max Przyklad Mieszkanie Dom 3

Projekt mieszkania zawiera: salon z jadalnią, strefę kuchenną oddzielają tu szafki kuchenne z wysuniętym blatem śniadaniowym. W salonie kanapa w kształcie litery L i fotel zwrócone w stronę kina domowego. Aneks kuchenny w zabudowie meblowej na wymiar. W przedpokoju umieszczona zabudowana szafa z półkami. W sypialni przy łóżku umieszczono dwie szafy ubraniowe w zabudowie z wnęką na szafkę nocną. Pokój dziecięcy z przestrzenią na zabawę oraz naukę (komoda i biurko przy oknie). W projekcie ujęto osobno łazienkę i pralnię. W łazience umieszczona została umywalka nadblatowa wraz z szafką, dodatkowe półki pod blatem, wanna oraz funkcjonalny bidet i misa WC. 

Wizualizacje 3d wybranego projektu - KONCEPT 2

Kliknij, aby zobaczyć zdjęcia z galerii

LISTA ELEMENTÓW

Projekt Max Przyklad Mieszkanie Dom 21

PROJEKTY TECHNICZNE

Kolorystyka ścian

Podwieszane sufity

Instalacje elektryczne

Instalacje sanitarne

Projekt Max Przyklad Mieszkanie Dom 25

Projekt układu podłóg

Projekt Max Przyklad Mieszkanie Dom 26

Szczegółowy projekt łazienki

Projekt Max Przyklad Mieszkanie Dom 27

Projekt zabudowy kuchennej

Projekt Max Przyklad Mieszkanie Dom 28

Projekt mebli na wymiar

Projekt Max Przyklad Mieszkanie Dom 29

SZCZEGÓŁOWY KOSZTORYS

Projekt Max Przyklad Mieszkanie Dom 30

*Kosztorys zawiera wszystkie elementy dotyczące estetyki pomieszczenia, natomiast nie zawiera szczegółów takich jak: kleje, zaprawy, gniazdka, żarówki, transformatory, rodzaje zawiasów w kuchni oraz innych elementów, które ustalane są bezpośrednio z wykonawcą poszczególnych prac budowlano-remontowych.