Aranżacja apartamentu na wynajem

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Aranżacja mieszkania w stylu minimalistycznym1

Marmur w kuchni

(Aranżacja apartamentu na wynajem)

Najważniejsze w projekcie było podejście właściciela do aranżacji mieszkania – elegancki i funkcjonalny wakacyjny apartament na wynajem. Stworzyliśmy wspaniały efekt przy nie dużych nakładach finansowych. Wnętrza zostały zaprojektowane w taki sposób, by odpowiadać gustom jak najszerszego grona gości. Bazę kolorystyczną stanowią biel i turkus. Mimo że nie ma tu spersonalizowanych dodatków, wnętrze sprzyja relaksowi, jest przyjemne. Kuchnia jest funkcjonalna – ma dekoracyjny charakter, doskonale sprawdza się, gdy chodzi o przygotowywanie posiłków. Ciąg szafek zapewnia dobrą ergonomię, zaś sprzęty kuchenne zostały starannie wkomponowane w aranżację. Dominuje tu kolor turkusowy o różnej intensywności i w różnych odcieniach. Wnętrze urzeka ponadczasowym charakterem. Kuchnia jest dopasowana stylistycznie do całej aranżacji mieszkania. Na szczególną uwagę zasługuje tu panel ścienny stylizowany na marmur. Detale dekoracyjne w postaci uchwytów meblowych budują klimat tego miejsca. Otwarcie kuchni na salon powiększyło optycznie strefę dzienną. Lampy umożliwiają podkreślanie światłem poszczególnych stref: kuchni, jadalni i wypoczynku. Duże lustro stwarza iluzję większego wnętrza i dodatkowo je rozjaśnia. W całym mieszkaniu możemy zauważyć dekoracje w stylu marynistycznym od turkusowych zasłon przez poduszki do stylowych plakatów.
Aranżacja mieszkania w stylu minimalistycznym5

Elementy marynistyczne we wnętrzu

(Aranżacja apartamentu na wynajem)

Morski klimat to przede wszystkim wypoczynek i relaks. Żaden kolor nie kojarzy się nam z morzem tak bardzo jak turkus. Żeglarskie skojarzenia wzbudza również biel i granat. Spora doza miękkości i bogactwo tkanin zapraszają do dłuższego wypoczynku. W sypialni znajduje się ciekawy zagłówek i nocne szafki wraz z lampkami nocnymi. Tapeta na ścianę w fantastycznej kompozycji bieli i granatu prezentuje się wprost idealnie. Nad toaletką znajduje się okrągłe lustro, które jest pięknym i praktycznym dodatkiem. Plakaty przedstawiające między innymi koło sterowane to fantastyczna dekoracja marynistyczna. Jest ono symbolem obierania właściwych kierunków. Panele w kolorze jasnego drewna doskonale sprawdzają się przestrzeni sypialnej oraz dodaje jej uniwersalnego charakteru. Spędzając czas w tym wnętrzu możemy zrelaksować się, odnowić swoje siły witalne.
Aranżacja mieszkania w stylu minimalistycznym8

Przestronna szklana kabina

(Aranżacja apartamentu na wynajem)

Łazienka zachwyca klimatem i wysmakowanym wystrojem. Kabina prysznicowa z modnym czarnym wykończeniem tworzy wnętrze w klimacie loftu. Duży, przestronny prysznic gwarantuje wygodę podczas użytkowania. Jest to kabina typu walk-in, która podkreśla elegancki charakter pomieszczenia. Jej design sprawił że stała się prawdziwą ozdobą łazienki, zamieniła łazienkę w ekskluzywną strefę kąpielową. Na ścianach znajdują się płytki drewnopodobne oraz płytki białe z motywem marmuru. Bardzo dobrze prezentuje się to umywalka nablatowa. W aranżacji łazienki zastosowaliśmy miskę ustępową wiszącą, która dopasowana jest do wystroju. Nie można tu zapomnieć o walorach praktycznych takiego rozwiązania. Dzięki podwieszeniu miski ustępowej zyskujemy swobodny dostęp do podłogi po nią – możemy wygodnie posprzątać podłogę w łazience. Wybierając miskę ustępową wiszącą ukryliśmy podłączenie instalacyjne i zbiornik spółkujący. Całości dopełnia podłoga, która wraz z obecnym drewnem podkreśla luksusowy charakter aranżacji.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Mieszkania

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.