Aranżacja dwupoziomowego mieszkania

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Salon

(Aranżacja dwupoziomowego mieszkania)

Jasne wnętrze jest ponadczasowym i praktycznym rozwiązaniem. Duży narożnik świetnie sprawdzi się w przypadku gdy chcemy spędzić czas z bliskimi. Dekoracja w formie lameli na ścianie łagodnie ociepla wnętrze, a pionowe oświetlenie led pięknie akcentuje podział ściany. Srebrne dodatki sprawiają, że wnętrze jest nowoczesne i eleganckie.

Jadalnia

(Aranżacja dwupoziomowego mieszkania)

W jadalni dominuje drewno i ciepłe odcienie. Rozkładany stół daje możliwość zorganizowania większego spotkania i spędzenia miło czasu. Akcentem aranżacji są srebrne lampy, stylistycznie nawiązujące do salonu. Szklana balustrada dodaje nowoczesności i lekkości, a kubiki na ścianie ułożone w szachownicę tworzą ciekawą dekoracją całej aranżacji.

Kuchnia

(Aranżacja dwupoziomowego mieszkania)

Kuchnia w kształcie litery U jest bardzo praktycznym rozwiązaniem. Dzięki takiemu rozkładowi można umieścić w zabudowie wysokiej sprzęt AGD zachowując przy tym dużą estetykę. Półwysep powoduje, że w kuchni jest dużo blatu roboczego, co przekłada się na komfort pracy. Białe minimalistyczne fronty zostały przełamane drewnianym blatem i płytkami w kształcie heksagonu.

Wizualizacje
Aranżacja dwupoziomowego mieszkania

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby zobaczyć galerie

Lista produktów
użytych w projekcie
Aranżacja dwupoziomowego mieszkania

Chcesz otrzymać listę produktów do tego projektu? Podaj swój adres mailowy. 

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

No data was found
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram

inne projekty

Rzuć okiem jeszcze na projekty poniżej,
mogą Ci się spodobać

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera