Aranżacja kawalerki 31 m2

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
aranzacja-kawalerki-31-m2 (5)

Sypialnia

(Aranżacja kawalerki 31 m2)

Kawalerka nie jest łatwym miejscem do aranżacji, ponieważ mały metraż powinien być równie funkcjonalny, co standardowe mieszkanie. Stworzenie intymnego miejsca w kawalerce jakim jest oddzielna sypialnia jest możliwe – wystarczy strefę snu oddzielić od reszty mieszkania w umiejętny sposób. Ścianka działowa to miejsce do ekspozycji ciekawych grafik oraz strefa jadalni. W całej aranżacji mieszkania pojawia się ciemno zielony akcent kolorystyczny. Taki zabieg niesamowicie ożywia, a także spaja wystrój w jedną harmonijną całość. Butelkowa zieleń obecna jest m.in. na pojedynczych ścianach, poduszkach czy plakatach.
aranzacja-kawalerki-31-m2 (3)

Aneks kuchenny

(Aranżacja kawalerki 31 m2)

Aneks kuchenny to najodpowiedniejsze rozwiązanie w przypadku kawalerki. Aneks tworzy otwartą przestrzeń w mieszkaniu, wydaje się ono znacznie optycznie większe. Dodatkowo efekt potęguje zastosowanie jasnych kolorów, takich jak biel oraz jasna szarość. Przytulność zapewnia obecne w mieszkaniu jasne drewno. Równie istotne jest oświetlenie wnętrz. Odpowiednia ilość punktów świetlnych zapobiega ciemnym zakamarkom, co potęguje wrażenie bardziej przestrzennego wnętrza. Kuchnia w kształcie litery U, stworzona została wg złotej zasady trójkąta, która zapewnia ergonomię podczas gotowania. Salon od kuchni sprytnie oddzielony jest lamelami, przez które przedostaje się światło. Dzięki temu aranżacja jest znacznie ciekawsza oraz lekka.
aranzacja-kawalerki-31-m2 (11)

Łazienka w bieli i drewnie

(Aranżacja kawalerki 31 m2)

Łazienka to królestwo bieli oraz drewna. Na podłodze możemy zauważyć gres imitujący drewno. To obecnie modny trend, ponieważ możemy pozwolić sobie na drewno w łazience bez koniczności stosowania drewna naturalnego, które w przeciwieństwie do płytek gresowych jest kłopotliwe w pielęgnacji. By stworzyć wrażenie przestronnej łazienki nie ma nic lepszego niż umieszczenie w niej kabiny walk-in. Duża tafla szkła prezentuje się wspaniale. W łazience dzięki odpowiedniemu rozplanowaniu, znalazło się miejsce na całe potrzebne wyposażenie. Kontrastowe czarne oraz zielone elementy sprawiają, że aranżacja nie jest nudna!
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Mieszkania

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.