Aranżacja małej kawalerki 30 m2

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Kuchnia

(Aranżacja małej kawalerki 30 m2)

Mówi się, że kuchnia jest sercem całego domu. Właściwe urządzenie małej kawalerki, gdzie liczy się każdy centymetr przestrzeni, jest na wagę złota. Stylowe szafki kuchenne z dołączonym zlewem doskonale prezentują się w zestawieniu z zawieszonymi nad nimi półkami, na których można przechowywać różne akcesoria kuchenne. Całości aranżacji dopełni ustawiony na środku niewielki drewniany stół z dołączonymi do niego krzesłami. Zawieszone nad nim kuliste lampy zapewnią optymalne naświetlenie kuchni.

Salon

(Aranżacja małej kawalerki 30 m2)

Salon w niewielkiej kawalerce to bardzo przytulne miejsce, w którym powinno się znaleźć jedynie niezbędne wyposażenie meblowe. Dominujące w pomieszczeniu odcienie bieli i brązu warto przełamać innymi barwami, decydując się choćby na zakup ciemnozielonej sofy i jej umieszczenie w okolicach okna. Niepowtarzalnego charakteru całemu wystrojowi nadadzą nietypowe stoliki przypominające wyglądem duże kosze. Pod zawieszonym na ścianie telewizorem LCD warto umieścić funkcjonalne szafki na ubrania i inne przedmioty codziennego użytku.

Łazienka

(Aranżacja małej kawalerki 30 m2)

Łazienka o niewielkim metrażu także może prezentować się stylowo. Obok nowoczesnego, podwieszanego sedesu najlepiej jest umieścić funkcjonalną szafkę z usytuowaną na niej umywalką. Zawieszone na ścianie okrągłe lustro z powodzeniem pełni zarówno funkcje ozdobne, jak i użytkowe. Całość aranżacji utrzymana jest w jednolitej, biało-niebieskiej tonacji kolorystycznej z wyraźnie wyłamującym się z tej konwencji brązem szafki.

Wizualizacje
Aranżacja małej kawalerki 30 m2

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby zobaczyć galerie

Lista produktów
użytych w projekcie
Aranżacja małej kawalerki 30 m2

Chcesz otrzymać listę produktów do tego projektu? Podaj swój adres mailowy. 

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

No data was found
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram

inne projekty

Rzuć okiem jeszcze na projekty poniżej,
mogą Ci się spodobać

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera