Aranżacja mieszkania 50 m2

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Sypialnia

(Aranżacja mieszkania 50 m2)

Każdy projekt mieszkania tworzony jest wg określenia własnych potrzeb oraz dopasowania do przestrzennych możliwości. Tak też było w przypadku aranżacji tego mieszkania. Szczególnym miejscem w każdym domu jest sypialnia. Stanowi ona prywatną oazę spokoju domowników, jest to bowiem miejsce gdzie zaczynamy oraz kończymy każdy dzień, odpoczywamy, śpimy oraz relaksujemy się. Kolor czarny pojawiający się w dodatkach dodaje wnętrzu głębi, intrygującej tajemniczości. Zagłówek łóżka to pięknie wyglądający element wyposażenia, który jest także wygodny, zapobiega pobrudzeniom ściany, a także sprawia że głowa nie jest narażona na uderzenie. Doskonałym rozwiązaniem we wnętrzu są nietypowe lampki nocne – są nimi lampy wiszące, które zaoszczędzają miejsce na stolikach nocnych.

Harmonijna całość

(Aranżacja mieszkania 50 m2)

Jak możemy zauważyć cała aranżacja mieszkania jest niesamowicie spójna stylistycznie. Zatem co sprawia że wnętrza tworzą harmonijna całość? Odpowiedź jest prosta przede wszystkim kolor! Czerń pojawia się we wszystkich pomieszczeniach. Obecna jest w postaci dodatków, takich jak lampy, poduszki w sypialni, krzesła i ściany w salonie, czy obramowanie elementów wyposażenia łazienki. Pokój dzienny połączony jest z aneksem kuchennym. Sprawia to, że wnętrze wydaje się być optycznie znacznie większe. Otwartą kuchnię z salonem łączy część jadalniana. Stół stoi bezpośrednio przy ścianie z piękną tapetą, którą możemy zauważyć także w sypialni. W dalszej części pomieszczenia znajduje się komplet wypoczynkowy. Granicę strefy wypoczynkowej stanowi dywan, na którym stoi narożnik z zagłówkiem wraz z zestawem stolików kawowych. Naprzeciwko widzimy ścianę TV, której design wygląda imponująco.

Projekt łazienki

(Aranżacja mieszkania 50 m2)

Przyjrzyjmy się teraz aranżacji łazienki. Tu także króluje czerń, szarość przełamane jasnym, ciepłym drewnem. We wnętrzu znajduje się kabina walk-in z odpływem liniowym. Brak wyraźnych granic na podłodze daje poczucie większego metrażu. Dzieje się tak dzięki braku brodzika oraz podwieszanym elementom – takim jak szafka pod umywalkę oraz miska WC. Zdecydowanie elementem przyciągającym wzrok są płytki o wyjątkowej teksturze. Łazienka pomimo niewielkiego metrażu jest atrakcyjna oraz funkcjonalna.

Wizualizacje
Aranżacja mieszkania 50 m2

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby zobaczyć galerie

Lista produktów
użytych w projekcie
Aranżacja mieszkania 50 m2

Chcesz otrzymać listę produktów do tego projektu? Podaj swój adres mailowy. 

[table id=221 responsive="scroll" /]

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

zarowka-led
topsanit
tanie zlewozmywaki
Signal Meble
quick-step
parkiet studio
oto zlewy
nowodvorski
metalowe dekoracje
Mentalether
Łazienka plus
Leroy merlin
Królestwo dywanów
kaflando
kabiny pl
jeger
imperium lamp
Ikea
górna półka
egrzejniki
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram

inne projekty

Rzuć okiem jeszcze na projekty poniżej,
mogą Ci się spodobać

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera