Aranżacja mieszkania 50 m2 styl nowoczesny

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Kuchnia otwarta

(Aranżacja mieszkania 50 m2 styl nowoczesny)

Pragniemy zaprezentować doskonały projekt mieszkania o wielkości 50 m kwadratowych. Po wejściu do mieszkania naszym oczom ukazuje się jedna duża przestrzeń na którą składają się poszczególne strefy – kuchnia, salon oraz przedpokój. Kuchnia jest otwarta na salon zatem ze szczególną starannością zadbaliśmy o wentylację we wnętrzu, tak by zapachy nie rozchodziły się po całym mieszkaniu. Jasne meble oraz ściany powiększają optycznie przestrzeń. W spójną całość wnętrze spaja pojawiający się motyw drewna, kolor granatowy, a także biel. W pokoju dziennym nie zabrakło również miejsca na część jadalnianą. Zaprojektowane wnętrze to zdecydowanie centrum życia rodzinnego!

Nowoczesna łazienka

(Aranżacja mieszkania 50 m2 styl nowoczesny)

Łazienkę charakteryzuje elegancja, zaś czerń dodaje jej uroku. W części kąpielowej umieszczona została prostokątna zabudowana wanna. Także w tej części warto zwrócić uwagę na płytki z kształtem heksagonów, potocznie nazywanych plastrem miodu. Czarna armatura to must have jeśli chcemy zaaranżować łazienkę w stylu nowoczesnym. Nie brak tu miejsca na przechowywanie, zapewnia je zabudowa meblowa nad toaletą, a także szafka pod umywalką. Nie mogło się tu obyć bez podwieszanej miski WC, gdzie nieestetycznie wyglądające rury są ukryte pod płytkami, widoczny jest jedynie przycisk spłukujący.

Home office

(Aranżacja mieszkania 50 m2 styl nowoczesny)

Osoba wykonująca pracę w domu – tzw. Home office powinna wygospodarować miejsce lub pokój na biuro w domu. Projekt przedstawia właśnie taki pokój, gdzie osoba pracująca w domu odnajdzie ciszę i spokój. Jednakże pełni on także funkcję pokoju gościnnego oraz miejsca do odpoczynku, gdy chcemy odpocząć od domowego gwaru. Można zawdzięczyć to dzięki obecności w pokoju łózka. Nad łóżkiem znajdują się półki na książki. Zaś zagłówek łóżka kolorem koresponduje z pozostałą częścią mieszkania, co spaja je w jedną całość. Blat biurka jest szeroki oraz dobrze oświetlony, to sprawia, że to idealne miejsce do pracy. Dodatkowo regulowane krzesło pozwoli każdej osobie komfortowo z niego korzystać.

Wizualizacje
Aranżacja mieszkania 50 m2 styl nowoczesny

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby zobaczyć galerie

Lista produktów
użytych w projekcie
Aranżacja mieszkania 50 m2 styl nowoczesny

Chcesz otrzymać listę produktów do tego projektu? Podaj swój adres mailowy. 

[table id=198 responsive="scroll" /]

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

Wall Art
tubadzin
TermaHeat
Roca
oracdecor
nowodvorski
Mebel-partner
Leroy merlin
lazienkaplus
Komfort
Ikea
Castorama
Beliani
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram

inne projekty

Rzuć okiem jeszcze na projekty poniżej,
mogą Ci się spodobać

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera