Aranżacja mieszkania 60 m2 w stylu skandynawskim

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Lamele w pokoju dziennym

(Aranżacja mieszkania 60 m2 w stylu skandynawskim)

Styl skandynawski to jeden z najbardziej znanych trendów w aranżacji wnętrz. Główne cechy skandynawskich metod aranżacji wnętrz to funkcjonalność, prostota i naturalne materiały. Optycznie powiększyliśmy dostępną przestrzeń, stosując jasne kolory i prostą dekorację pomieszczenia. Aneks kuchenny od pokoju dziennego oddzielają lamele – prezentują się doskonale! Tę samą funkcję spełnia część jadalniana – stół wraz z krzesłami. Warto zwrócić uwagę na przemyślane oświetlenie wnętrza. Blaty w kuchni, strefa odpoczynku, czy strefa spożywania posiłków jest niesamowicie dobrze oświetlona. Wzrok przyciąga motyw marmuru obecny między górnymi szafkami a blatem roboczym w kuchni.

Sypialnia z akcentem zieleni

(Aranżacja mieszkania 60 m2 w stylu skandynawskim)

Wystrój wnętrz w stylu skandynawskim zwykle kojarzy się z przytulnością. Taka też jest aranżacja prezentowanej przez nas sypialni. Styl skandynawski to drewniane, naturalne elementy i proste formy. We wnętrzu króluje biel oraz szarości, barwą kontrastującą jest butelkowa zieleń. Kolor ten przywraca człowiekowi zaburzoną koncentrację. Mózg człowieka uspokaja się w otoczeniu zieleni, zatem sypialnia to idealne miejsce na zieleń. Komfort wypoczynku w łóżku podnosi obecność zagłówka, który rozciąga się na szerokość całej ściany. W sypialni nie mogło zabraknąć pojemnej szafy do przechowywania. Świetnym pomysłem było również umieszczenie we wnętrzu fotela w towarzystwie lampy podłogowej. Razem tworzą idealne miejsce np. na lekturę książki.

Motyw drewna w łazience

(Aranżacja mieszkania 60 m2 w stylu skandynawskim)

Naturalne materiały to główna cecha stylu skandynawskiego. Drewno i kamień podkreślają minimalizm. Aby cieszyć się „drewnianą” podłogą w łazience wystarczy zaopatrzyć się w płytki drewnopodobne, które doskonale oddają wygląd drewna i jego fakturę. Czerń w łazience dodaje wnętrzu niesamowitej elegancji. W pomieszczeniu znajduje się prysznic typu walk-in wraz z czarną armaturą. Umywalka nablatowa oraz powieszana miska WC to synonim nowoczesności. Połączenie funkcjonalności ceramiki i ponadczasowego piękna naturalnych materiałów pozwoli w łazience w łatwy sposób stworzyć klimat salonu SPA.

Wizualizacje
Aranżacja mieszkania 60 m2 w stylu skandynawskim

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby zobaczyć galerie

Lista produktów
użytych w projekcie
Aranżacja mieszkania 60 m2 w stylu skandynawskim

Chcesz otrzymać listę produktów do tego projektu? Podaj swój adres mailowy. 

[table id=194 responsive="scroll" /]

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

Porta
parkiet studio
Paradyz
opoczno
lumenpro
Leroy merlin
lazienki-online
Lampy24
IWC home
Ikea
Halmar
emako
desenio
cersanit
Castorama
art geist
Allegro
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram

inne projekty

Rzuć okiem jeszcze na projekty poniżej,
mogą Ci się spodobać

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera